Krzesło biurowe za 600 zł – przegląd modeli

Jaki fotel biurowy kupić? Czym się różnią krzesła obrotowe w różnych cenach? Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniego modelu do domu, szkoły lub biura? W kolejnym z serii artykułów o krzesłach biurowych w różnych przedziałach cenowych przyjrzymy się modelom w cenie około 600 zł. Które z tych krzeseł obrotowych najlepiej kupić i w jakiej roli się sprawdzą? Jeśli planujecie świadomie wybrać krzesło obrotowe odpowiednie do swoich potrzeb, koniecznie zajrzyjcie do tego i innych artykułów z serii!

Krzesło biurowe za 600 zł – przegląd modeli. Miniaturki widocznych poniżej foteli.

Skórzany fotel biurowy Mirage steel02 chrome

Fotel biurowy ze skóry Mirage steel02 chrome to bardzo elegancki i wygodny fotel obrotowy, który świetnie się sprawdzi w reprezentacyjnym gabinecie. Krzesło obrotowe wykończone jest wysokiej jakości naturalną skórą, z tego samego materiału wykonano również tapicerowane nakładki na chromowane podłokietniki. W połączeniu z chromowanymi wykończeniami daje bardzo elegancki efekt. Przeszycia w dolnej części oparcia podkreślają ergonomiczny kształt krzesła obrotowego. Fotel biurowy wyposażony jest w mechanizm Tilt, który umożliwia płynną regulację wysokości krzesła i regulację siły oporu oparcia, pozwala na blokadę fotela w pozycji do pracy oraz daje możliwość swobodnego kołysania się.

MIRAGE steel02 chrome fotel biurowy skóra kremowa

Fotel biurowy ze skóry Mirage steel02 chrome – dla kogo?
Skórzane krzesło obrotowe Mirage steel02 chrome polecałabym przede wszystkim do reprezentacyjnych przestrzeni biurowych – gabinetów czy sal konferencyjnych. Prezentuje się bardzo elegancko, a naturalna skóra zapewnia dodatkową wygodę korzystania. Zastosowany w skórzanym fotelu obrotowym mechanizm Tilt pozwala na 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku, więc nawet podczas dłuższych spotkań czy rozmów zapewni nam odpowiedni komfort korzystania. Do jego najważniejszych zalet należą wygoda, ergonomiczny kształt i bardzo eleganckie wykończenie. Ten skórzany fotel to także świetna propozycja do domów i mieszkań.

MIRAGE steel02 chrome fotel biurowy skóra kremowa wymiary

Krzesło obrotowe Comfort profil R

Krzesło obrotowe Comfort profil R to bardziej zaawansowany technicznie model krzesła obrotowego do pracy. Zastosowano w nim mechanizm Active, który daje możliwość płynnej regulacji wysokości krzesła biurowego, a dzięki systemowi Up&Down również wysokości oparcia. Mamy możliwość regulacji siły oporu odchylenia oparcia, a także blokady siedziska i oparcia w aż 5 pozycjach. Na krześle biurowym można również swobodnie się kołysać – oparcie odchyla się tu synchronicznie z siedziskiem. Jednocześnie oparcie posiada zabezpieczenie Anti-Shock, dzięki któremu po gwałtownej zmianie pozycji fotel nie uderzy nas w plecy. Kolejne zalety krzesła obrotowego to ergonomiczny kształt, dostępność wielu rodzajów wykończeń, solidne podłokietniki i stabilna podstawa jezdna.

Krzesło obrotowe Comfort profil R

Krzesło obrotowe Comfort profil R – dla kogo?
Fotel biurowy Comfort profil R to idealne krzesło do codziennej pracy w biurze. Możliwości regulacji i zmian ustawień, jakie daje mechanizm Active, pozwala korzystać z kniego nawet przez 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Wygodne ergonomiczne oparcie zapewnia odpowiednie podparcie pleców, a szerokie podłokietniki pozawalają na wygodne ułożenie rąk. Dużą zaletą modelu jest też dostępność szerokiej palety kolorystycznej wykończeń – możemy swobodnie dopasować fotel obrotowy do wystroju naszego biura. Krzesło biurowe doskonale się sprawdzi we wszelkich biurowych przestrzeniach wspólnych, szczególnie w biurach, gdzie pracownicy cały 8-godzinny dzień pracy spędzają przy biurku.

Krzesło obrotowe Comfort profil R wymiary

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 to model wyróżniający się ergonomicznym kształtem i wysokimi możliwościami dopasowania go do potrzeb użytkownika. Fotel obrotowy wyposażony jest w zaawansowany mechanizm Ibra pozwalający na płynną regulację wysokości, regulację oporu odchylenia oparcia, a dzięki systemowi Up&Down również na płynną regulację wysokości oparcia. Mechanizm daje też możliwość swobodnego kołysania się. W tym modelu siedzisko i oparcie odchylają się niezależnie od siebie, a użytkownik ma możliwość niezależnej blokady siedziska i oparcia w wybranej pozycji. Kolejne zalety krzesła do biura to ergonomicznie wyprofilowane oparcie, solidna podstawa jezdna, praktyczne podłokietniki oraz możliwość wyboru wykończenia spośród kilku materiałów i licznych wariantów kolorystycznych.

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 – dla kogo?
Fotel obrotowy Offix to model idealny do przestrzeni biurowych, pracowni komputerowych i innych miejsc, w których pracownicy spędzają przed komputerem do 6 godzin nieprzerwanej pracy. Zastosowany w obrotowym krześle biurowym mechanizm Ibra zapewni im odpowiednią wygodę i warunki pracy przez cały ten czas. Dużą zaletą fotela biurowego jest ergonomiczne wyprofilowanie oparcia, możliwość pełnego dopasowania go do sylwetki użytkownika i wygodne podłokietniki. Dostępność wielu rodzajów wykończeń i szerokiej kolorystyki pozwoli z kolei na idealne dopasowanie fotela do aranżacji biura.

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 wymiary

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12 to najciekawszy model w tej kategorii cenowej. Wyposażone jest w ten sam zaawansowany system co model Comfort – mechanizm Active – jednak wyróżnia się dużą ciekawszą konstrukcją i wykończeniem, dzięki czemu znacznie lepiej się prezentuje i sprawdzi się również w reprezentacyjnych przestrzeniach biurowych. Zaawansowany mechanizm pozwala na płynną regulację wysokości krzesła i wysokości oparcia (system Up&Down), a także na regulację siły oporu odchylenia oparcia. Użytkownik ma możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem), może również zablokować oparcie i siedzisko w 5 różnych pozycjach. Zabezpieczenie Anti-Shock chroni przed uderzeniem oparcia w plecy przy gwałtownej zmianie pozycji. Kolejne zalety krzesła obrotowego do biura to ergonomiczne wyprofilowanie, solidna podstawa jezdna i wygodne podłokietniki.

Krzesło Intrata Operative O-12

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12 – dla kogo?
Fotel obrotowy Intrata Operative polecałabym do wszystkich biur i miejsc publicznych, w których pracownicy spędzają do 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd krzesła do gabinetu sprawia, że model może się sprawdzić również w bardziej reprezentacyjnych przestrzeniach – wyposażenie przestrzeni wspólnej w takie siedziska z pewnością zrobi dobre wrażenie na odwiedzających firmę klientach. Zaawansowany mechanizm zapewni użytkownikom najwyższy poziom komfortu, odpowiedni do całodziennej pracy. Wysoka jakość wykończenia fotela do gabinetu, solidna konstrukcja i przyjemny w dotyku materiał tapicerki z pewnością będą odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wybrednych pracowników.

Krzesło Intrata Operative O-12 wymiary

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06 to zaawansowany technicznie fotel biurowy wyposażony w mechanizm Active, pozwalający na pełne dostosowanie siedziska do potrzeb użytkownika. Umożliwia on swobodną regulację wysokości oparcia (system Up&Down), dostosowanie siły oporu oparcia do wagi i wzrostu użytkownika oraz płynną zmianę wysokości krzesła. Mechanizm pozwala na swobodne kołysanie się (oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem), daje możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach oraz posiada zabezpieczenie Anti-Shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy użytkownika przy gwałtownej zmianie pozycji. Do zalet fotela biurowego należą również ergonomicznie profilowane oparcie, solidna podstawa jezdna oraz wygodne podłokietniki. Krzesło obrotowe wyróżnia się spośród innych modeli wykończeniem – tył oparcia jest tu tapicerowany, więc fotel obrotowy ładniej się prezentuje. Do wyboru mamy kilka rodzajów tkanin tapicerskich i szeroką paletę kolorystyczną.

Krzesło GEM gtp46 ts06

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06 – dla kogo?
Fotel biurowy GEM to przede wszystkim świetna propozycja do wszystkich rodzajów biur czy pracowni komputerowych – zaawansowany mechanizm Active pozwala na zachowanie komfortu korzystania z fotela obrotowego przez nawet 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Szerokie możliwości regulacji pozwalają na pełne dostosowanie go do potrzeb użytkownika, dzięki czemu krzesło odpowiednio wspiera kręgosłup podczas wykonywania pracy. Model wyróżnia się oryginalnym wykończeniem – tył oparcia jest tu tapicerowany co prezentuje się bardziej elegancko. Ważną zaletą tego fotela jest możliwość wyboru tapicerki spośród szerokiej palety kolorystycznej i kilku rodzajów tkanin.

Krzesło GEM gtp46 ts06 wymiary

***

Nadszedł czas na podsumowanie cech foteli obrotowych z dzisiejszego zestawienia w formie tabelki. Mam nadzieję, że dzięki niej łatwiej będzie Wam porównać poszczególne modele.

model cena ile godzin pracy kolory mechanizm kółka możliwość regulacji
Mirage steel02 529 zł do 4 h czarny, kremowy Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Comfort profil R 561 zł do 8 h bardzo szeroka paleta barw Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Offix gtp41 604 zł do 6 h bardzo szeroka paleta barw Ibra do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
 • siedzisko i oparcie odchylające się niezależnie od siebie, możliwość niezależnej blokady siedziska i oparcia w wybranej pozycji
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Intrata Operative O-12 629 zł do 8 h beżowy, szary, pomarańczowy, czerwony, granatowy, czarny Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
GEM gtp46 684 zł do 8 h bardzo szeroka paleta barw Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia

Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!