Krzesło biurowe za 800 zł – przegląd modeli

Który fotel obrotowy warto kupić? Jaka jest różnica między krzesłami biurowymi w różnych cenach? Co jest ważne przy szukaniu odpowiedniego fotela do biura, szkoły czy domu? Tym razem w naszej serii artykułów o fotelach do biura przyjrzymy się krzesłom biurowym w cenie około 800 zł. Jakie krzesło biurowe w tym przedziale cenowym najlepiej kupić i w jakiej roli się sprawdzi? Jeśli potrzebujecie porządnego fotela obrotowego i chcecie świadomie wybrać odpowiedni model, koniecznie zajrzyjcie do tego i innych artykułów z serii!

Krzesło biurowe za 800 zł - przegląd modeli

Fotel gabinetowy Nadir Steel

Fotel gabinetowy Nadir Steel to bardzo elegancki model fotela biurowego, przeznaczony do gabinetów i innych miejsc reprezentacyjnych. Szerokie siedzisko, miękkie oparcie, komfortowe podłokietniki – wszystko to zapewnia wyjątkowy komfort korzystania. Fotel obrotowy jest również bardzo elegancki, warto zwrócić uwagę na jego designerski kształt, chromowaną podstawę i chromowane detale podłokietników. Krzesło obrotowe dostępne jest w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej i kilku rodzajach obicia. Można je zamówić w eleganckim i przyjemnym w dotyku obiciu micro, albo – za dopłatą – w naturalnej skórze. Wszystko zależy od naszego pomysłu na urządzenie gabinetu. Fotel gabinetowy wyposażony jest w mechanizm Tilt, który pozwala na płynną regulację wysokości siedziska, regulację siły oporu oparcia, umożliwia swobodne kołysanie się w fotelu obrotowym i pozwala na blokadę oparcia w pozycji do pracy. Fotel biurowy Nadir Steel posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Fotel gabinetowy Nadir Steel

Fotel gabinetowy Nadir Steel – dla kogo?
Krzesło obrotowe Nadir Steel to elegancki model przeznaczony przede wszystkim do gabinetów i pomieszczeń reprezentacyjnych. Świetnie się też sprawdzi w domowym zaciszu jako uzupełnienie kącika do pracy. Fotel gabinetowy wyróżnia się przede wszystkim bardzo efektownym designem i wysokiej jakości wykończeniem. Chromowane detale połączone z tapicerowanym siedziskiem dają bardzo elegancki efekt. Dużą zaletą fotela gabinetowego jest również możliwość wyboru spośród wielu rodzajów wykończeń – tkaniny tapicerskiej micro i kilku rodzajów skóry (za dopłatą). Zastosowany w krześle obrotowym mechanizm Tilt zapewnia odpowiednią wygodę korzystania z fotela nawet przez 4 godziny ciągłej pracy przy biurku.

Fotel gabinetowy Nadir Steel wymiary

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome to model idealny dla pracownika biurowego, siedzącego przy komputerze przez cały dzień pracy. Fotel biurowy wyposażony jest w zaawansowany mechanizm Active, który pozwala na regulację wysokości krzesła obrotowego, płynną regulację wysokości oparcia (system Up&Down), a także regulację oporu odchylenia oparcia. Krzesło biurowe umożliwia swobodne kołysanie się, a oparcie odchyla się tu synchronicznie z siedziskiem, więc nie grozi nam wywrócenie się. Istnieje też możliwość blokady oparcia i siedziska w 5 różnych pozycjach, a oparcie wyposażone jest dodatkowo w system Anti-Shock, który blokuje oparcie przy gwałtownej zmianie pozycji i dzięki temu uniemożliwia uderzenie oparcia w plecy użytkownika. Co ważne, ten konkretny model wyposażony jest dodatkowo w regulację podłokietników, co jeszcze zwiększa komfort i wygodę korzystania z fotela biurowego. Krzesło obrotowe jest ergonomicznie wyprofilowane i zapewnia użytkownikom maksymalną wygodę użytkowania. Fotel biurowy dostępny jest w kilku rodzajach tapicerki i bardzo szerokiej palecie barw.

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome – dla kogo?
Fotel biurowy Inspire R10 steel02 chrome to idealne krzesło obrotowe do przestrzeni biurowych, w których pracownicy spędzają po 8 godzin dziennie. Dzięki możliwości pełnego dostosowania fotela biurowego do sylwetki użytkownika, w tym również możliwości wyregulowania podłokietników, osoba korzystająca z krzesła obrotowego ma zapewniony najwyższej jakości komfort pracy. Duże znaczenie ma też ergonomiczne wyprofilowanie fotela do biura. Możliwości mechanizmu Active pozwalają na zmianę ustawienia fotela obrotowego w ciągu całego dnia pracy, dzięki czemu użytkownik nie ma wrażenia zdrętwienia w określonej pozycji – w każdej chwili można zmienić ustawienie sylwetki czy też swobodnie się pokołysać w krześle biurowym. Dostępność fotela w szerokiej palecie barw i różnych materiałach pozwala na dopasowanie krzeseł obrotowych do wystroju biura.

Krzesło obrotowe Inspire R10 steel02 chrome wymiary

Fotel gabinetowy Manager Extra

Fotel gabinetowy Manager Extra to krzesło obrotowe stworzone do przestrzeni reprezentacyjnych – gabinetów, sal konferencyjnych i innych przestrzeni, w których gościmy kontrahentów. Fotel obrotowy łączy w swoim wzornictwie elementy drewniane z obszernym i ciekawie zaprojektowanym ergonomicznym siedziskiem, które możemy zamówić w różnych rodzajach tapicerki. Do wyboru mamy tkaninę tapicerską micro, skaj oraz skórę naturalną (za dopłatą). Dodatkowo mamy również możliwość wyboru wybarwienia drewna spośród kilku różnych odcieni. Podstawa jezdna jest wykonana z solidnej stali, ukrytej pod drewnianymi nakładkami. Fotel gabinetowy wyposażony jest w mechanizm Tilt, umożliwiający płynną regulację wysokości krzesła, regulację siły oporu oparcia, blokadę oparcia w pozycji do pracy, a także pozwalający na swobodne kołysanie się w fotelu. Mechanizm Tilt zapewnia odpowiedni komfort nawet przy 4 godzinach nieprzerwanej pracy przy biurku, więc sprawdzi się również podczas dłuższych rozmów czy pracy nad projektami.

Fotel gabinetowy Manager Extra

Fotel gabinetowy Manager Extra – dla kogo?
Krzesło biurowe Manager Extra to produkt przeznaczony do gabinetów, sal konferencyjnych i innych przestrzeni reprezentacyjnych. Luksusowe wykończenie łączące naturalne drewno i obszerne tapicerowane siedzisko sprawia, że fotel gabinetowy prezentuje się naprawdę elegancko i wyjątkowo. Krzesło obrotowe będzie wspaniałą ozdobą reprezentacyjnych pomieszczeń w naszej firmie. Co ważne, elegancki wygląd nie jest jedyną zaletą fotela gabinetowego – zastosowane w nim wykończenie i mechanizmy zapewniają wysoki komfort użytkowania, a także pozwalają na nawet 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku czy blacie stołu konferencyjnego. Szeroki wybór dostępnych wykończeń i ich kolorystyki sprawia, że bez problemu dopasujemy fotel biurowy do wystroju naszego gabinetu.

Fotel gabinetowy Manager Extra wymiary

Krzesło obrotowe Intrata Operative O-13

Krzesło obrotowe Intrata Operative O-13 to najwyższej jakości fotel obrotowy dla pracowników biurowych, wyposażone w najbardziej zaawansowany system – mechanizm Epron Syncron, pozwalający na ponad 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Wysoką jakość krzesła biurowego potwierdzają Certyfikat Sprawdzonego Bezpieczeństwa GS i Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex, a także Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy. Zastosowany w fotelu obrotowym mechanizm pozwala na regulację wysokości krzesła, płynną regulację wysokości oparcia (system Up&Down), płynną regulację głębokości siedziska oraz regulację oporu odchylenia oparcia. Mechanizm daje ponadto możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchyla się tu synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1), możliwość blokady oparcia i siedziska w pięciu pozycjach oraz posiada zabezpieczenie Anti-Shock zapobiegające uderzeniu oparcia w plecy przy gwałtownej zmianie pozycji. Krzesło biurowe ma solidną podstawę jezdną i wygodne podłokietniki. Oparcie wykonane jest z wygodnej czarnej siatki, która pozwala plecom oddychać. Siedzisko natomiast wykonano z solidnej tkaniny tapicerskiej dostępnej w kilku różnych kolorach.

Krzesło obrotowe Intrata Operative O-13

Krzesło obrotowe Intrata Operative O-13 – dla kogo?
Fotel biurowy Intrata Operative O-13 to idealne krzesło obrotowe do każdego biura, w którym pracodawca przywiązuje dużą wagę do wysokiej higieny pracy i pragnie zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze warunki. Budowa krzesła obrotowego zapewnia komfort pracy w pozycji siedzącej nawet przy ponad 8 godzinnym dniu pracy. Wysoką jakość krzesła biurowego potwierdzają liczne atesty. To najlepszy wybór z punktu widzenia zdrowia i komfortu pracownika. Dzięki możliwości wyboru tapicerki spośród kilku kolorów krzesło obrotowe można swobodnie wpasować w aranżację biura.

Krzesło obrotowe Intrata Operative O-13 wymiary

Fotel skórzany gabinetowy Zenit Steel

Fotel skórzany gabinetowy Zenit Steel to model zaprojektowany do miejsc reprezentacyjnych – biur i sal konferencyjnych. Siedzisko i oparcie tapicerowane są skórą dwoiną dostępną w szerokiej palecie barw, za dopłatą można zamówić fotel gabinetowy również w tapicerce ze skóry licowej. Skórzane wykończenie uzupełniają chromowane detale – solidna podstawa jezdna i eleganckie podłokietniki, uzupełnione skórzaną nakładką. Pikowanie na oparciu dodatkowo dodaje krzesłu elegancji. System zastosowany w podnośniku fotela gabinetowego to mechanizm Tilt, pozwalający na płynną regulację wysokości siedziska, regulację siły oporu oparcia, blokadę siedziska w pozycji do pracy, a także dający możliwość swobodnego kołysania się. Obszerne siedzisko i wygodne podłokietniki zapewniają najwyższy komfort korzystania z fotela gabinetowego.

Fotel skórzany gabinetowy Zenit Steel

Fotel skórzany gabinetowy Zenit Steel – dla kogo?
Skórzane krzesło biurowe Zenit Steel przeznaczone jest przede wszystkim do przestrzeni reprezentacyjnych – gabinetów, sal konferencyjnych czy innych miejsc, w których przyjmowani są goście. Dzięki połączeniu naturalnej skóry z chromowanymi wykończeniami i klasycznemu wzornictwu, fotel gabinetowy prezentuje się wyjątkowo okazale. Co ważne, zastosowany w nim mechanizm Tilt umożliwia nieprzerwaną pracę przy biurku czy stole konferencyjnym nawet przez 4 godziny, więc również podczas dłuższych spotkań czy rozmów zapewni ich uczestnikom wyjątkowy komfort. Dostępność szerokiej palety barw pozwala na dobranie wykończenia fotela skórzanego gabinetowego odpowiednio do wystroju gabinetu czy sali konferencyjnej.

Fotel skórzany gabinetowy Zenit Steel wymiary

***

Na koniec mamy dla Was tradycyjne podsumowanie cech foteli biurowych z dzisiejszego zestawienia w formie tabelki. Mam nadzieję, że pozwoli Wam ona na łatwiejsze porównanie poszczególnych modeli.

model cena ile godzin pracy kolory mechanizm kółka możliwość regulacji
Nadir Steel 739 zł (tkanina micro) 867 zł (skóra) do 4 h bardzo szeroka paleta barw Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Inspire R10 steel02 chrome 767 zł do 8 h bardzo szeroka paleta barw Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Manager Extra 779 zł (tkanina micro) 880 zł (skóra) do 4 h bardzo szeroka paleta barw Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Intrata Operative O-13 805 zł ponad 8 h beżowy, szary, pomarańczowy, czerwony, granatowy, czarny Epron Syncron do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
 • płynna regulacja głębokości siedziska
Zenit Steel 887 zł do 4 h bardzo szeroka paleta barw Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się

Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!