Nowości i trendy w aranżacji łazienek

KohlerByliśmy już w sypialni, w kuchni, w salonie, na tarasie, w garderobie, ale do łazienki jeszcze nie zaglądaliśmy :). Czas to nadrobić. Postanowiłam prześledzić łazienkowe nowinki, trendy i szalone projekty dizajnerów i niecodzienne aranżacje. Z przyjemnością przedstawiam Wam wybrane “perełki”, które przykuły moją uwagę.

Podróż po nowinkach zacznę od czegoś, co bardzo mnie zaskoczyło.  Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby połączyć ze sobą dwa – zdawałoby się – skrajne zagadnienia: prysznic i ćwiczenia siłowe. O co chodzi? Co wywołało moje poruszenie? Panel prysznicowy a.k.a. siłownia w łazience Bana Bender. Skusilibyście się na takie nowatorskie rozwiązanie u siebie?

 

Podczas moich poszukiwań natrafiłam również na niecodzienne projekty kranów. Baterie mogą stanowić subtelne tło dla wystroju łazienki, lub wręcz przeciwnie – przykuwać uwagę i być “gwiazdą” we wnętrzu. Poniżej kilka ciekawych projektów.

 

Na uwagę zasługują panele 3d a także innowacyjne kafelki zmieniające kolor.  Z pozoru czarne, ponure płytki kryją w sobie całą paletę barw, które ujawniają się pod wpływem ciepła! Gdyby wymyślili takie w innym wariancie kolorystycznym (nie mam przekonania do czarnych kafelków), to byłabym poważnie zainteresowana zakupem ;). Oprócz magicznych płytek w poniższej galerii znajdziecie baterie oraz umywalki, które mają wbudowane specjalne diody, reagujące zmianą koloru na temperaturę wody.

 

Projektantom nie brakuje również pomysłów na urozmaicenie umywalek. Obecnie na rynku jest tak ogromny wybór wzorów i kolorów, że trudno sobie wyobrazić, aby mogły powstać jeszcze jakieś projekty, które nas zadziwią. A jednak! ;) Sprawdźcie poniższe propozycje. Wśród nich zarówno klasyczne modele w nieco odświeżonej formie oraz te całkiem awangardowe.

 

Aby łazienka była kompletna, przyda nam się wanna lub brodzik. Oto kilka ciekawych projektów.

 

Czy którąś z propozycji chętnie widzielibyście we własnej łazience? Chętnie poznamy Wasze typy :)

 


Autor: Basia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!