Meble ogrodowe Ligurito Off-White – recenzja i opinie Klientów

Meble ogrodowe z technorattanu okrągłego z serii Ligurito Off-White & Taupe to jeden z hitowych produktów sezonu 2015. Modne, jasne kolory doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi tarasami, jak również z tymi wykończonymi w nieco bardziej klasycznym stylu. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwą rozbudowę o kolejne moduły, nawet w kolejnych sezonach. Plecionka, której kolor określony jest jako “off-white” określana jest również jako przełamana biel, jasny szary itp. Poduszki w kolorze taupe są bardziej praktyczne niż najpopularniejsze na rynku “ecru”, są łatwiejsze w utrzymaniu i mniej się brudzą.

Meble Ligurito Off White

Meble Ligurito Off White

W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z nieco rozbudowanymi materiałami dostarczanymi przez producenta. Poniżej prezentujemy poszczególne moduły z możliwością ich obracania i oglądania z każdej strony.

Moduł narożny z dwoma podłokietnikami posiada wymiary 82x82cm. Wysokość oparcia to 67cm, a grubość poduszki na siedzisko to 12cm. Podłokietnik posiada 12cm szerokości. Moduł narożny jest uniwersalny – nie ma podziału na lewy i prawy.

Fotel z serii Ligurito Off White to najbardziej komfortowy element zestawu. Podobnie jak pozostałe elementy posiada szerokie podłokietniki na 12cm, oraz grubą na 12cm, sprężystą poduszkę na siedzisko. Wymiar postawy fotela to 82cm szerokość i 94cm glębokości. Oparcie i podłokietniki sięgają 67cm.

Moduł środkowy bez podłokietników to kluczowy element wykorzystywany do rozbudowy zestawów z serii Ligurito. Ma on 70cm szerokości, oraz poduszkę na siedzisko i oparcie. Zestaw można powiększać o dowolną ilość modułów środkowych.

Pufa technorattanowa z poduszką na siedzisko to funkcjonalny moduł pozwalający na rozszerzenie funkcjonalności zestawu. Przypięta do narożnika tworzy szezlong z technorattanu, a połączona tylko z modułem środkowym pozwala uzyskać leżankę z poduszką pod głowę. Wymiaty pufy to 70x70cm. Poduszka posiada standardową grubość 12cm.

Stolik kawowy z technorattanu do zestawu Ligurito Off White wykonany jest na takim samym stelażu jak meble. Wymiar 70x70cm pozwala na wygodne spożywanie kawy i przekąsek. Blat stolika wykonany jest z przezroczystej, hartowanej szyby o grubości 5mm.

Opinie Klientów, którzy zdecydowali się na zakup mebli z serii Ligurito Off-White & Taupe:

  • Zestaw bardzo elegancki i wygodny. Szybka dostawa. Polecam. (28-05-2015 – Małgosia)
  • Bardzo ładne meble ogrodowe, dobra jakość zarówno rattanu jak i poduch. Opis towaru zgodny ze stanem faktycznym. Szybka wysyłka towaru. Polecam!!! (08-05-2015 – Andzia)

Chcesz porównać zdjęcia producenta z realnymi zdjęciami od Klientów? Kliknij na zdjęcie i zobacz więcej!

Gardinetta Ligurito Off-White Elite & TaupeAutor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!