Meble technorattanowe Nilamito – słownik

Seria mebli Nilamito to popularna kolekcja modułowych zestawów ogrodowych z technorattanu. Meble lubiane są przez użytkowników za wyjątkową elegancję, wygodę i funkcjonalność. Efektowna płaska plecionka rozpięta na aluminiowym stelażu, grube, wykończone lamówkami poduszki (ze zdejmowanymi poszewkami!), szerokie podłokietniki, niskie nóżki dodające meblom stylu – wszystko to stanowi o luksusowym charakterze tej serii.

Elementem bazowym kolekcji jest sofa narożna składająca się z czterech elementów, która w zależności od rodzaju zestawu mebli technorattanowych uzupełniana jest o kolejne moduły, fotele i różne rodzaje stolików. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia do kompletu leżaków, foteli i skrzyń ogrodowych w dwóch różnych rozmiarach. Żeby ułatwić Wam zakupy i dać możliwość porównania składu poszczególnych zestawów stworzyliśmy słownik mebli technorattanowych Nilamito.

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO

Narożnik z technorattanu NILAMITO V Zestaw technorattanowy Nilamito V to komplet bazowy. Zestaw składa się z dwóch modułów narożnych, jednego modułu środkowego, jednej pufy i stolika. W skład kompletu wliczone są poduszki na siedziska i oparcia, dwie poduszki podłokietnikowe i dwa jaśki. Zestaw można zamówić ze stolikiem kwadratowym lub prostokątnym. Istnieje możliwość zamówienia pokrowców na meble. Zestaw dostępny jest we wszystkich kolorach serii.

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO V PLUS Meble z technorattanu Nilamito V Plus to wersja zestawu Nilamito V, do której zamiast niskiego stolika kawowego dołączony jest stół obiadowy o wysokości 65 cm – dopasowany do tego właśnie zestawu. To nowość, która pojawiła się w sezonie 2016. Komplet świetnie wpisuje się w tegoroczny trend – zestawy łączące funkcje wypoczynkowe i obiadowe.

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VITechnorattanowy komplet Nilamito VI składa się z tych samych elementów co zestaw V, ale dodatkowo zawiera duży fotel z poduszkami na oparcie i siedzisko. Zestaw można kupić w kolorach Brown & Grey, Brown & Ecru i Grey & Grey.

zestaw z technorattanu Nilamito VI PlusZestaw z technorattanu Nilamito VI Plus to wersja zestawu Nilamito VI ze stołem obiadowym o wysokości 65 cm – dopasowanym do tego właśnie kompletu. Zestaw dostępny jest we wszystkich kolorach serii.

Narożnik technorattan NILAMITO VII Technorattanowe meble Nilamito VII składają się z tych samych elementów co zestaw V i dodatkowego modułu środkowego. Istnieje możliwość zakupu zestawu ze stołem obiadowym o wysokości 65 cm – dopasowanym do kompletu – zamiast stolika kawowego (za dopłatą).

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VIII Komplet z technorattanu Nilamito VIII zawiera te same elementy co zestaw V i dwa dodatkowe moduły środkowe. Zestaw można kupić – za dopłatą – z dopasowanym do kompletu stołem obiadowym o wysokości 65 cm zamiast niskiego stolika kawowego.

Meble z technorattanu do ogrodu NILAMITO IX Technorattanowy zestaw Nilamito IX to największy komplet w serii. W skład zestawu wchodzą te same elementy co w komplecie V oraz dwa dodatkowe moduły: narożny i środkowy. Istnieje możliwość nabycia zestawu z dopasowanym stołem obiadowym o wysokości 65 cm zamiast niskiego stolika kawowego (za dopłatą).

Leżak z technorattanu NILAMITO Leżak z technorattanu Nilamito ma regulowane oparcie i wyposażony jest w miękką poduszkę impregnowaną teflonem. Leżak można kupić w kolorze Brown & Grey lub Brown & Ecru.

 

Skrzynia ogrodowa technorattan NILAMITO Technorattanowa skrzynia ogrodowa Nilamito dostępna jest w kolorze brązowym w dwóch rozmiarach.

 

Nazwa kompletu Co zawiera Dostępne kolory
Nilamito V Dwa moduły narożne, jeden moduł środkowy, jedną pufę, stolik kwadratowy lub prostokątny Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito V Plus Dwa moduły narożne, jeden moduł środkowy, jedną pufę, stół obiadowy Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito VI Dwa moduły narożne, jeden moduł środkowy, jedną pufę, fotel, stolik kwadratowy lub prostokątny Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito VI Plus Dwa moduły narożne, jeden moduł środkowy, jedną pufę, fotel, stół obiadowy Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito VII Dwa moduły narożne, dwa moduły środkowe, jedną pufę, stolik kwadratowy lub prostokątny lub stół obiadowy Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito VIII Dwa moduły narożne, trzy moduły środkowe, jedną pufę, stolik kwadratowy lub prostokątny lub stół obiadowy Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Nilamito IX Trzy moduły narożne, dwa moduły środkowe, jedną pufę, stolik kwadratowy lub prostokątny lub stół obiadowy Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Fotel Nilamito Fotel technorattanowy z poduszkami Brown & Ecru,
Brown & Grey,
Grey & Grey
Skrzynia Nilamito Skrzynia o wymiarach 160x80x80 lub 140x70x70 Brown
Leżak Nilamito Leżak technorattanowy z poduszką Brown & Ecru,
Brown & Grey


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!