Mechanizm Epron Syncron w fotelach biurowych Nowy Styl – jak to działa?

Fotel Chester Nowy Styl

Fotel Chester z systemem Epron Syncron Nowy Styl

Obecnie na rynku mebli biurowych możemy spotkać się z szeroką ofertą krzeseł i foteli biurowych. W zależności od indywidualnych uwarunkowań fizycznych oraz czasu pracy w pozycji siedzącej, możemy przebierać w modelach wyposażonych w różnorodne mechanizmy.

Odpowiednio dobrany fotel ma znaczący wpływ na kondycję naszego kręgosłupa. Jeżeli spędzamy przy biurku wiele godzin, warto zainteresować się krzesłem/fotelem, który zapewni nam komfort użytkowania i jednocześnie odciąży nasz kręgosłup. Korzystanie z niewygodnego krzesła z czasem może negatywnie oddziaływać na nasz kręgosłup. Konsekwencje nieodpowiedniego wyboru fotela biurowego mogą doskwierać nam przez lata. Musimy pamiętać również, aby rozmiar fotela dopasować do naszej sylwetki, wzrostu i wagi.

W dniu dzisiejszym zaprezentujemy Wam mechnizmy Epron Syncron oraz Epron Syncron Plus. Mechanizmy Epron Syncron oraz Epron Syncron Plus zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które w pozycji siedzącej spędzają ponad 8 godzin.

Właściwości mechanizmów Epron Syncron i Epron Syncron Plus:

  • Mechanizmy zapewniają użytkownikom możliwość swobodnego kołysania się w fotelu biurowym podczas pracy.
  • Oparcie foteli z mechanizmami Epron Syncron i Epron Syncron Plus odchyla się się synchronicznie wraz z siedziskiem w stosunku 2:1.
  • Jednocześnie mechanizmy gwarantują możliwość zablokowania siedziska i oparcia w aż 5 pozycjach. Umożliwia to przyjęcie odpowiedniej do pracy przy biurku pozycji.
  • Głębokość siedziska, wysokość krzesła oraz siła oporu oparcia podlegają regulacji. Dzięki temu możemy dopasować wymiary krzesła do naszych indywidualnych preferencji.
  • Za sprawą systemu Anti-Shock, wyposażonego w specjalistyczną blokadę, użytkownik jest zabezpieczony przed uderzeniem oparcia w plecy.

Jak w praktyce działa mechanizm Epron Syncron? Zobaczcie sami:

[https://www.youtube.com/watch?v=CvmMsYxG8jI]

Z naszą ofertą foteli wyposażonych w system Epron Syncron możecie zapoznać się klikając TUTAJ.Autor: Jan z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!