Najpopularniejsze stoły Hubertus – przegląd modeli 2015

Ławy w wysokim połysku już od kilku lat są jednymi z najpopularniejszych mebli królujących w naszych domach. Mnogość rozmiarów, kształtów i materiałów, z których są wykonane, potrafi przytłoczyć, ale dzięki temu mamy możliwość dopasowania stołu do pomieszczenia pod każdym względem, nie idąc na kompromisy. Wśród wielu modeli i producentów na uznanie zasługują stoły z firmy Hubertus. Wyróżniają się wysoką jakością materiałów, a także dbałością o szczegóły oraz estetycznym wykonaniem. Podczas wyboru odpowiedniego mebla powinniśmy wziąć pod uwagę to, że stoły muszą pełnić kilka funkcji. Mają być świetnym uzupełnieniem wnętrza oraz funkcjonalnym meblem mającym posłużyć wiele lat. Podjęcie decyzji może nie być prostym zadaniem.

Najpopularniejsze stoły Hubertus

Aby podsumować miniony rok zakupowy przygotowaliśmy najpopularniejsze stoły Hubertusa w zestawieniu.

1. Stół Linosa 2

Hubertus stół rozkładany Linosa wysoki połysk

Na pierwszej pozycji prezentujemy stół Linosa 2 który wyróżnia się niestandardowym kształtem i designem. Stół rozkładany składa się z cokoliku oraz dwóch stabilnych nóg połączonych ozdobnymi chromowanymi rurkami o średnicy 25 mm. Świetnie prezentuje się w połączeniu z krzesłami posiadającymi chromowane wstawki.  Ze względu na solidną budowę polecany jest do przestronnych wnętrz. Standardowa długość stołu wynosi 160 cm jednak za pomocą dwóch wkładek stół można wydłużyć aż do 260 cm. Stół Linosa 2 występuje w kilku wariantach kolorystycznych w wysokim połysku m.in. w białym, w czarnym oraz w brązie.

2. Stół Pianosa 2

Stół Pianosa Hubertus

Drugą pozycją na liście jest biało-czarny stół Pianosa charakteryzujący się jedną stabilną nogą, która razem z cokolikiem stanowi podstawę konstrukcji. Stół wykonany z płyty MDH z wykończeniem w wysokim połysku prezentuje wysoką jakość wykonania. Stół świetnie komponuje się ze stonowanymi szarościami, a także z żywymi barwami urozmaicającymi wnętrze. Możliwość rozłożenia blatu aż do 260 cm gwarantuje komfortowe spożycie posiłku w powiększonym gronie. Ten rozkładany stół Hubertus Pianosa posiada blat odporny na zarysowania i jest zabezpieczony folią ochronną chroniącą powierzchnię przed uszkodzeniem podczas montażu.

3. Stół Capri

Hubertus stół rozkładany Capri

Stół Capri wyróżnia się funkcjonalnością i uniwersalnością jeżeli chodzi o dopasowanie do przestrzeni. Posiada standardowe wymiary umożliwiające wygodne spożywanie posiłków i zapewnia komfortową przestrzeń dla 6 osób. Tak jak pozostałe stoły został wykonany z wysokopołyskowej płyty MDH Hubertus Super Połysk, która występuje w dwóch kolorach – w białym lub w czarnym, oraz w wariantach kolorystycznych drewnopodobnych z matowej płyty laminowanej.  Zaletą stołu Capri jest fakt, że można go wykorzystać nie tylko w kuchni czy jadalni, ale również w salonie.

4. Stół Capri Duo

Stół Hubertus Capri Duo

Rozkładany stół Capri Duo to rozbudowana wersja stołu Capri.  Standardowy wymiar to 160 cm długości oraz 89 cm szerokości, jednak za pomocą wkładek można rozłożyć stół aż do 260 cm. Stół występuje w kilku wariantach o wysokim połysku; w białym, czarnym, cappuccino oraz w brązie, a także w wariantach matowych drewnopodobnych. Powierzchnia stołu jest odporna na zarysowania, a konstrukcja gwarantuje stabilność. Stół Capri Duo jest propozycją dla osób ceniących komfort i wygodę. Pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni na co dzień oraz na zjedzenie posiłku w większym gronie.

5. Stół Imperia

Stół Imperia Hubertus

Stół Imperia świetnie sprawdza się jako uzupełnienie eleganckiego i stylowego wnętrza.  Dobrze prezentuje się w jadalni oraz salonie, stanowiąc ozdobę pomieszczenia. Stół pozwala na przyjęcie większej liczby gości ponieważ, dzięki dwóm wkładkom o długości 50 cm każda, rozkłada się aż do 210 cm. Występuje w dwóch modnych wariantach kolorystycznych – czarne nogi z lamówką i z białym blatem oraz grafitowe nogi z lamówką połączone z białym blatem. Zaletą rozkładanego stołu Imperia jest jego estetyka oraz sprawne i ciche rozłożenie za pomocą prowadnic synchronicznych i mechanizmu kulowego.

Podsumowując, każdy stół firmy Hubertus wyróżnia się estetyką, wysokiej jakości wykonaniem oraz dbałością o szczegóły. Powierzchnie są trwałe, odporne na zarysowania, a także zabezpieczone folią ochronną ułatwiającą montaż. Pasują do nowoczesnych, designerskich wnętrz, ale także do tradycyjnych kuchni i salonów. Stoły w jasnych barwach świetnie sprawdzają się jako rozświetlenie pomieszczenia, natomiast te w ciemniejszych wariantach kolorystycznych nadają wnętrzu ciepła oraz nastrojowości. Meble Hubertus są wykonane z wysokiej jakości materiałów – płyt MDF oraz folii o wysokim połysku zgrzewanych na ciepło. Wszystkie meble tej firmy posiadają wykończenie HIGH GLOSS. Stoły są stabilne, solidnie wykonane, a także objęte są 2-letnią gwarancją producenta.Autor: Mateusz z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!