Narożniki ogrodowe z wysokim stołem – top 5 modeli

Narożniki ogrodowe z wysokim stołem to bardzo praktyczny mebel ogrodowy, świetnie sprawdzający się zarówno podczas leniwego wypoczynku, jak i w trakcie rodzinnych posiłków w ogrodzie. Na które modele z tej kategorii warto zwrócić uwagę? Zobacz top 5 narożników ogrodowych z wysokim stołem!

Narożnik ogrodowy z wysokim stołem Nilamito

Narożniki technorattanowe Caprice

Narożniki technorattanowe Caprice to seria, która pojawiła się na rynku w zeszłym sezonie i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Zestaw składa się z dwóch sof, po których zestawieniu otrzymujemy narożnik, oraz wysokiego stołu ze szklanym blatem. Dostępne są cztery wersje kolorystyczne zestawu: Brown, Caffe, Dolphin Grey i Light Brown. Zestaw oprócz wersji podstawowej, dostępny jest też w wariantach z pufami lub fotelami. Co ciekawe, producent oferuje w jednolitym wzornictwie również inne zestawy mebli ogrodowych z technorattanu – narożnik Caprice można więc uzupełnić o inne komplety, np. zestaw obiadowy Fiesta czy niewielki narożnik Canvas na balkon.

Narożniki technorattanowe Caprice

Narożniki z technorattanu płaskiego Nilamito

Narożniki z technorattanu płaskiego Nilamito wchodzą w skład zestawów mebli ogrodowych modułowych w rozmaitych konfiguracjach, dostępne w wersji z wysokim stołem lub stolikiem kawowym. Seria oferuje nam szeroki wybór wariantów kolorystycznych – meble brązowe dostępne są w wersji z poduszkami ecru, beżowymi i szarymi, dostępny jest też zestaw w całości utrzymany w modnych szarościach. Dodatkowo w ramach serii dostępne są fotele, leżaki, skrzynie ogrodowe i zestawy stołowe, które umożliwiają uzupełnienie zestawu mebli ogrodowych. Ta kolekcja mebli pozwoli nam w pełni urządzić taras zgodnie ze swoim gustem.

Narożniki z technorattanu płaskiego Nilamito

Narożniki z technorattanu półokrągłego Ligurito

Narożniki z technorattanu półokrągłego Ligurito również są meblami modułowymi, które można ustawiać w rozmaitych konfiguracjach. Wszystkie komplety można kupić w wersji z wysokim stołem lub niskim stolikiem kawowym. Jeśli chodzi o kolorystykę, do wyboru mamy warianty brązowe (Brown Elite) z poduszkami szarymi lub ecru oraz wariant w modnym odcieniu popielatym (Off-White Elite) z poduszkami taupe. W kolekcji znajdują się również dodatkowe fotele, leżaki, skrzynie, kosze wiszące oraz zestawy obiadowe, które pozwalają na praktyczne uzupełnienie wystroju tarasu. To idealna propozycja szczególnie na duże i niewymiarowe tarasy w eleganckich ogrodach.

Narożniki z technorattanu półokrągłego Ligurito z wysokim stołem

Duże narożniki z technorattanu Moniz

Duże narożniki z technorattanu Moniz to nowość na ten sezon – piękny i praktyczny komplet składający się z dużego narożnika zestawianego z dwóch modułów, fotela, dwuosobowej pufy oraz wysokiego stołu obiadowego. Z zestawu może swobodnie korzystać nawet 9 dorosłych osób! Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne zestawu – beżowa i brązowa. Meble wykonane są z cieniowanej plecionki technorattanowej, co daje ciekawy efekt, przywodzący na myśl meble z naturalnego rattanu. W obu zestawach poduszki są nieco jaśniejsze, dzięki czemu całość wygląda bardziej elegancko. To idealny komplet na duże tarasy czy do rozległych, eleganckich ogrodów – świetnie się sprawdzi nawet przy większych spotkaniach z rodziną czy przyjaciółmi.

Duże narożniki z technorattanu Moniz

Eleganckie narożniki z technorattanu Maryland

Eleganckie narożniki z technorattanu Maryland to bardzo ciekawa tegoroczna propozycja. Komplet składa się z dwóch sof tworzących narożnik, dwóch foteli oraz wysokiego stołu obiadowego. Zestaw ogrodowy dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – szarościach lub beżach. W obu wariantach technorattanowa plecionka jest cieniowania, co daje jej bardzo naturalny efekt. Poduszki są nieco jaśniejsze od mebli ogrodowych, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze bardziej elegancko. Zestaw tarasowy świetnie się sprawdzi zarówno od święta – podczas weekendowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi – jak i w codziennym korzystaniu.

Eleganckie narożniki z technorattanu Maryland

***

Co sądzisz o zaprezentowanych modelach? Czy któryś z nich podbił Twoje serce? Podziel się opinią w komentarzach!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!