Nowoczesna meblościanka do salonu – 5 najciekawszych modeli

Meblościanki, do niedawna jeszcze uważane za symbol kiczu, znów wracają do łask. Nowoczesne meblościanki do salonu wyglądają jednak inaczej niż ich PRL-owskie pierwowzory. Wykończenia na wysoki połysk lub w modnym wzorze dąb sonoma, podświetlenia LED i nowoczesny design – podobieństwo do PRL-owskiej meblościanki widać tylko w dużej funkcjonalności mebla. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Meblościanka Nowoczesna Link

Nowoczesna meblościanka do salonu

Jaka jest nowoczesna meblościanka? Nieco mniejsza od swojego pierwowzoru – zazwyczaj mamy tu kilka dopasowanych elementów (szafkę pod telewizor, półki, regały) zamiast zajmującej całą ścianę zabudowy. Dzięki temu współczesne meblościanki do salonu wyglądają bardziej lekko i elegancko. Najważniejsze jest jednak to, że nowoczesne meblościanki są wykonane z dużo lepszych materiałów. Eleganckie wykończenia na wysoki połysk czy drewnopodobne, podświetlenia LED, ciekawy design – nowoczesna meblościanka jest prawdziwą ozdobą współczesnych mieszkań.

5 najciekawszych meblościanek do salonu

Jeśli szukacie czegoś bardzo praktycznego i bardzo eleganckiego, warto zwrócić uwagę na nowoczesną meblościankę Vigo. Front mebla jest wykończony płytą laminowaną w wysokim połysku, a resztę regału wykończono eleganckim wzorem drewnopodobnym. Takie połączenie wygląda bardzo stylowo i elegancko, a wysokopołyskowe powierzchnie dodatkowo powiększają optycznie pomieszczenie. W tej meblościance do dyspozycji mamy dużą ilość zamykanych praktycznych i dyskretnych szafek – półki ekspozycyjne znajdują się tylko w centralnej części regału.

Meblościanka Nowoczesna Vigo

Dla wielbicieli modnych grafitów mamy inną propozycję – meblościankę do salonu Jet. Dominującym kolorem w tym modelu jest ciemna szarość uzupełniona detalami ze wzorem dąb sonoma i oryginalnym oświetleniem LED. Ten model meblościanki szczególnie dobrze sprawdzi się w minimalistycznych, nowoczesnych aranżacjach. Elegancja, nowoczesność, prostota – to najprostsza charakterystyka opisywanego modelu.

Meblościanka Nowoczesna Jet

A teraz coś dla miłośników klasyki w nowoczesnym wydaniu – meblościanka do salonu Hugo. Kształt meblościanki nawiązuje do klasycznych regałów – mamy tu do dyspozycji przeszkloną gablotkę, kilka otwartych półek, zamykane szafki. Nowoczesna linia, wykończenie wzorem dąb sonoma i proste eleganckie detale nadają temu modelowi dużo stylu. To szczególnie ciekawa propozycja, jeśli chcemy odpowiednio wyeksponować nasze książki czy pamiątki.

Meblościanka Nowoczesna Hugo

Lubicie styl futurystyczny? W takim razie nowoczesna meblościanka Intel to idealna propozycja dla Was! Białe szafki wykończone wysokopołyskową płytą laminowaną w połączeniu z kolorowym podświetleniem LED dają naprawdę kosmiczny efekt. Oprócz miejsca na telewizor i inne sprzęty elektroniczne, mamy do dyspozycji sporą powierzchnię do przechowywania rozmaitych akcesoriów.

Meblościanka Nowoczesna Intel

Ostatnia propozycja to meblościanka nowoczesna Faro. Model wyróżnia się prostym designem i pięknym wykończeniem w odcieniu dąb sonoma. Nowoczesne wzornictwo połączone z tradycyjnym materiałem pozwoli uzyskać w naszym mieszkaniu efekt przytulnej nowoczesności. Dużą zaletą modelu jest spora przestrzeń ekspozycyjna – w obu dużych szafkach środkowa cześć półek jest przeszklona, dodatkowo mamy do dyspozycji kilka otwartych półek. Model sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach.

Meblościanka Nowoczesna Faro

***

Dobrze skomponowana meblościanka to spore ułatwienie przy meblowaniu mieszkania – problem wyboru pasujących sprzętów staje się nieaktualny. Wystarczy tylko dobrać narożnik do salonu pasujący do wybranego modelu meblościanki i aranżacja salonu gotowa! A my mamy do dyspozycji harmonijnie urządzoną i praktyczną przestrzeń.

Wyszukiwania powiązane z tematem:
ławka ogrodowa nowoczesna


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!