5 sposobów na nowoczesny salon z biokominkiem

Szukasz pomysłu na aranżację salonu z biokominkiem? A może chciałbyś dostać gotową listę mebli, które wykorzystasz do urządzenia swojego przytulnego pokoju dziennego? W takim razie ten tekst został stworzony właśnie dla Ciebie! Poniżej zobaczysz 5 ciekawych pomysłów na nowoczesny salon z biokominkiem – może je potraktować jako inspirację lub też gotowy sposób na wnętrze. Daj się zainspirować!

Pomysły na nowoczesny salon z biokominkiem.

Jasny i nowoczesny salon z biokominkiem

Nowoczesny salon z biokominkiem

Pierwsza propozycja to pomysł na prosty i jasny nowoczesny salon. Główny mebel to jasny narożnik z funkcją spania Galaxy A oferujący dużo wygodnych miejsc do siedzenia. Biokominek Kami – Santa Ana Non Czarny pozwoli stworzyć we wnętrzu przytulną atmosferę, a panele gipsowe 3D Buttons będą ciekawym akcentem dodającym wnętrzu charakteru.

Przytulny salon z biokominkiem i cegłą

Salony z biokominkiem - pomysł na aranżację z cegłą

Efekt przytulnego nowoczesnego salonu można łatwo uzyskać dzięki odpowiednim akcentom. Dużo ciepła wprowadzi do wnętrza ściana wykończona czerwoną cegłą dekoracyjną Antica Arancia Incana Brick, a jej świetnym uzupełnieniem będzie nowoczesny biokominek Pele Inox. W tak przygotowanym wnętrzu bez obaw o efekt chłodu można postawić nowoczesny narożnik z funkcją spania Tunis wykończony elegancką ekoskórą.

Futurystyczne aranżacje salonu z biokominkiem

pomysł na salon z panelami dekoracyjnymi 3D i biokominkiem

Futurystyczne wnętrza to opływowe kształty, ciekawy design i biel uzupełniona żywym kolorem. Taka jest i nasza propozycja. Białe ściany wykończone panelami gipsowymi 3D Tide pozwolą na wprowadzenie do wnętrza miękkich krzywizn, a nowoczesny narożnik z funkcją spania City o oryginalnym wzornictwie będzie mocnym punktem kolorystycznym. Futurystyczny biokominek Globmetal w białym połysku świetnie się tu wpasuje.

Mały salon z biokominkiem w szarościach

Mały salon z biokominkiem - aranżacja z panelami gipsowymi imitującymi beton

Połączenie różnych wariantów szarości w jednym pomieszczeniu to sprawdzony pomysł na stonowaną nowoczesną aranżację. Punktem wyjścia jest nowoczesny narożnik z funkcją spania Latino łączący w sobie trzy faktury: tkaninę tapicerską, ekoskórę i chromowane wykończenia. Do tego wzornictwa nawiązują dwa pozostałe elementy – dekoracja ścienna z paneli gipsowych Zicaro imitujących beton oraz elegancki biokominek Globmetal nierdzewny szczotkowany INOX.

Nowoczesny salon z biokominkiem w bieli i czerni

Salon z biokominkiem - pomysł na wnętrze wykończone kamieniem

Dwa przeciwieństwa – biel i czerń – to bardzo lubiane połączenie w nowoczesnych aranżacjach. W naszej propozycji wykorzystaliśmy narożnik z funkcją spania Darco już wyjściowo uzupełniony o odpowiedni detal – wstawkę z ekoskóry. Na ścianie świetnie się sprawdzi modny biały kamień dekoracyjny Quadro Arctic Incana Decor o ciekawej fakturze. Jasną ścianę warto ozdobić dużym biokominkiem Hierro Czarny o oryginalnym kształcie.

***

I jak, podobają Ci się moje propozycje? A może któryś z pomysłów szczególnie przypadł Ci do gustu? Koniecznie daj znać w komentarzach – Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna!


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!