Panele podłogowe Classen – katalog i wzory

Panele podłogowe Classen to szeroki wybór paneli dostępnych w bardzo zróżnicowanych wzorach i kolorystyce. Największą popularnością cieszą się modele drewnopodobne i to na nich się skupimy, jednak w ofercie paneli Classen można też znaleźć takie perełki jak panele podłogowe Classen z motywami płytek ceramicznych czy kamienia. Poniżej prezentujemy krótki przegląd modeli i kolekcji paneli Classen, a także aktualny katalog, w którym możesz zobaczyć jak prezentują się aktualnie dostępne u producenta wzory.

Panele podłogowe Classen dąb

W naszych mieszkaniach jesteśmy przywiązani do podłóg drewnianych – kojarzą nam się one z przytulną, domową atmosferą. Nie ma się więc co dziwić, że panele podłogowe Classen dąb to najpopularniejszy rodzaj wzorów paneli. W zależności od kolorystyki, wielkości desek paneli i szczegółów wzoru, możemy uzyskać bardzo zróżnicowane efekty we wnętrzu. Podłogi Classen mają dodatkowo tę zaletę, że producent dba nie tylko o efektowność paneli podłogowych, ale też ich wytrzymałość i łatwość montażu – układanie paneli Classen z systemem Megaloc to proste zadanie nawet dla jednej osoby. Warto zwrócić uwagę na różnorodność kolorystyki i wzorów – panele Classen dąb to nie pojedynczy wzór, ale cała paleta wzorów, barw i rozmiarów.

Panele Classen dąb bielony

W związku z modą na styl skandynawski i nowoczesny, chętnie wybierane są panele Classen dąb bielony czy też panele Classen dąb śnieżny – modele o jasnym wybarwieniu, powiększające optycznie pomieszczenia i dodające im uroku. To zdecydowanie dobry wybór, uniwersalny i dający duże możliwości aranżacyjne. Jeśli zdecydujemy się na taką kolorystykę w salonie, warto wybrać panele podłogowe Classen AC5 lub AC4, o wysokiej ścieralności i wytrzymałości. Taka podłoga Classen będzie nam z powodzeniem służyć przez wiele lat. Równie eleganckim dodatkiem do wnętrz nowoczesnych i skandynawskich będą panele podłogowe Classen dąb Marston, Classen panele dąb Cassano czy inne wzory o kolorystyce zbliżonej do naturalnego drewna.

Panele podłogowe Classen katalog

Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze wzory macie do dyspozycji, sprawdźcie panele laminowane Classen dostępne na naszej stronie, panele podłogowe Classen katalog podłóg 2018 i Classen panele katalog Home Edition. Wybierając panele podłogowe Classen możecie mieć pewność, że będą Wam służyć wiele lat – producent daje bardzo długą gwarancję na panele użytkowane w pomieszczeniach mieszkalnych. W ofercie firmy Classen znajdziecie też listwy przypodłogowe Classen, klipsy montażowe do listew oraz specjalne podkłady pod panele – wyciszające dźwięki, wyrównujące nierówności i izolujące termicznie od podłoża. Możecie więc w pełni samodzielnie przygotować swoją podłogę do użytkowania – dokładnie w taki sposób, na jaki macie ochotę.


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!