Panele ścienne do pokoju dziennego – 7 inspirujących pomysłów

Panele ścienne to nowoczesna i bardzo elegancka dekoracja wnętrza. Można je wykorzystać na naprawdę wiele sposobów – niekoniecznie musi to być faktura pokrywająca całą ścianę. Dziś chcielibyśmy Wam zaproponować kilka ciekawych propozycji aranżacji ścian z panelami dekoracyjnymi, które sprawią, że Wasz pokój dzienny zmieni się w wyjątkowe i stylowe wnętrze!

Panele dekoracyjne na ścianę Mural Illusion

Niezwykła instalacja z paneli ściennych 3D

Panele dekoracyjne na ścianę Dyfuzor Panel Akustyczny Natural Wood Panels

Bardzo ciekawy efekt aranżacyjny daje wykorzystanie paneli o oryginalnym kształcie w niestandardowej formie. Instalacja ze zdjęcia stworzona została z paneli akustycznych Natural Wood Panels. Oryginalny wygląd wnętrza podkreśla dodatkowo punktowe oświetlenie.

Panele dekoracyjne na ścianę jak obraz

Panele ścienne do pokoju dziennego Mural Archetype

Bardzo oryginalną dekoracją są panele gipsowe Archetype z serii Mural Loft Design System. Dekoracja zaprojektowana została jako rodzaj przestrzennego obrazu przeznaczonego do zamontowania na ścianie. To ciekawy pomysł na dekorację dużych, nowoczesnych domów i mieszkań.

Kolorowa dekoracja z betonu dekoracyjnego 3D

Panele dekoracyjne na ścianę Płytka 3D Pyramids

Bardzo ciekawym detalem, dodającym wnętrzu charakteru, są pojedyncze dekoracyjne płytki betonowe 3D Pyramids połączone w oryginalny kolaż. Taka dekoracja sprawdzi się szczególnie w pokojach młodzieżowych i lekkich, nowoczesnych aranżacjach miejskich salonów.

Dekoracyjny detal z paneli ściennych 3D

Panele ścienne do pokoju dziennego 3D Model 01 Curves

Przy dekorowaniu wnętrz liczy się przede wszystkim pomysł – co świetnie widać na aranżacji ze zdjęcia. Wnętrzu dodała pazura niewielka dekoracja stworzona z paneli gipsowych 3D Curves Loft Design System. Punktowe oświetlenie dodatkowo zwraca uwagę na uroczy detal.

Panele gipsowe 3D jako urozmaicenie ciemnej ściany

Panele dekoracyjne na ścianę 3D Concept Model 01

Panele dekoracyjne mogą być wykorzystane na fragmencie ściany jako urozmaicenie jednolitego wnętrza. Miodowy plaster – panele gipsowe 3D Concept – świetnie sprawdza się w tej roli. Pomalowana na złoto dekoracja rozprasza ciemną kolorystkę wnętrza i przyciąga uwagę.

Podświetlona rzeźba z paneli dekoracyjnych 3D

Panele ścienne do pokoju dziennego Dyfuzor Panel Akustyczny Natural Wood Panels

Drewniane panele ścienne o oryginalnych fakturach mogą być również wykorzystane do instalacji przypominającej rzeźbę. Nadadzą się tu nie tylko widoczne na zdjęciu panele akustyczne Natural Wood Panels, ale też inne modele z nieregularną strukturą. Ważnym elementem dekoracji jest podświetlenie, podkreślające oryginalną budowę paneli.

Obraz z paneli dekoracyjnych na ścianę

Panele ścienne do pokoju dziennego Mural Mougins

Taką oryginalną dekorację aż szkoda umieszczać w sypialni! Obszerna instalacja kojarząca się z malarstwem nowoczesnym przekształconym w rzeźbę – panele ścienne 3D Mural Mougins – prezentuje się wyjątkowo ciekawie. To z pewnością ciekawy pomysł na urozmaicenie obszernego nowoczesnego salonu.

***

Jak Wam się podobają nasze propozycje? A może sami macie jakiś pomysł na aranżację pokoju dziennego z panelami ściennymi 3D i chcielibyście się nim podzielić? Czekam na Wasze komentarze!

Wyszukiwania powiązane z tematem:
fotel bujany do pokoju


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!