Plastikowe domki ogrodowe dla dzieci – jakie wybrać?

Lato to idealny czas na zabawy na placu zabaw czy w ogrodzie. Jak zachęcić dziecko do spędzania większej ilości czasu na zewnątrz zamiast przed telewizorem? Dobrym sposobem może być zapewnienie mu idealnego miejsca do zabaw – domku ogrodowego dla dzieci, w którym sam, z rodzeństwem czy kolegami z sąsiedztwa będzie mógł realizować kolejne scenariusze zabaw.

Domek dziecięcy do ogrodu Magic Villa

Tradycyjne plastikowe domki ogrodowe dla dzieci

Najprostsze domki ogrodowe dla dzieci plastikowe to kolorowe konstrukcje wyposażone w okienka i drzwi, które dzieci mogą wykorzystywać do wspólnej zabawy. Konstrukcje tego typu powinny być przede wszystkim bezpieczne dla dzieci, umożliwiające realizację różnych planów zabaw i kolorowe, by dzieci chętnie się w nich bawiły. Warto wspomnieć tu modele takie jak domek dziecięcy Magic Villa, nieco mniejszy domek Magic Playhouse czy praktyczny składany domek dla dzieci Keter Foldable Playhouse.

Wszystkie wymienione domki plastikowe posiadają atesty pozwalające na korzystanie z nich przez dzieci powyżej 2 roku życia. Krawędzie okienek czy drzwi są odpowiednio zaokrąglone, więc wesołej zabawy nie przerwie nic – oczywiście poza kłótnią, kto dziś jaką rolę będzie odgrywał w dziecięcym scenariuszu. Domki plastikowe nadają się do wykorzystywania zarówno w ogrodzie, jak i wewnątrz domu.

Warto zwrócić uwagę szczególnie na ostatni model – Keter Foldable Playhouse. Jest to konstrukcja, którą można łatwo i szybko złożyć, więc świetnie się sprawdzi zarówno w domu, jak i w ogrodzie, nawet jeśli nie mamy do dyspozycji zbyt wiele miejsca.

Keter Foldable Playhouse - składany domek dla dzieci

Plastikowy domek dla dzieci z placem zabaw

Poza tradycyjnymi domkami ogrodowymi plastikowymi mamy do dyspozycji jeszcze jeden typ domków dla dzieci – domki plastikowe z placem zabaw. Oprócz elementów, o których wspomnieliśmy przy tradycyjnym domku dla dzieci – bezpieczeństwie korzystania, kolorowym wykończeniu i odpowiednich atestach – warto wziąć tu pod uwagę możliwości zabaw. Świetnym przykładem jest domek Funtivity Playhouse Keter.

Dzieci mają tu do dyspozycji domek z drzwiami i oknami, w którym mogą się bawić. Oprócz tego konstrukcja jest wyposażona w schodki i zjeżdżalnię umieszczone na dachu domku oraz tunel, przez który maluchy mogą wyjść lub wejść do wnętrza domku. Możliwości zabawy są tu więc bardzo szerokie. Co ważne, z domku mogą korzystać dzieci od 18 miesiąca życia, a konstrukcja posiada odpowiednie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

Domek ogrodowy dla dzieci plastikowy Funtivity Playhouse Keter nadaje się do wykorzystywania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Żywe kolory i duże możliwości zabawy sprawiają, że maluchy chętnie szaleją na świeżym powietrzu całymi dniami. A rodzice ze spokojem mogą obserwować radosną zabawę pociech.

Domek ogrodowy dla dzieci Funtivity Playhouse KeterAutor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!