Urządzamy kącik do nauki dla dzieci

kącik do nauki dla dzieciWielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Wakacje, to najlepszy okres, aby zacząć myśleć o urządzeniu kącika do nauki naszym dzieciom. To szczególnie ważne, jeżeli nasz maluch dopiero rozpoczyna przygodę ze szkołą. Ładne mebelki w radosnych kolorach z pewnością umilą odrabianie pierwszych prac domowych i sprawią, że biurko nie będzie kojarzyło się tylko ze żmudną i nudną nauką.

Mebelki, które planujemy wstawić do pokoju małego ucznia powinny pobudzać wyobraźnię i stymulować rozwój naszej pociechy. Dobrym wyborem będą na przykład meble firmy Baggi. Przede wszystkim dlatego, że są estetycznie wykonane i bardzo bezpieczne. Kolekcje dzielą się na LUX i SMOOTH. Co je różni? Przede wszystkim kolorystyka i ilość detali.

Wśród serii LUX znajdziemy mebelki w żywych, ale nie krzykliwych barwach, które obfitują w bogactwo trójwymiarowych wzorów. Jeżeli wybierzecie dla swojej pociechy którąś z kolekcji LUX, będziecie mogli wyruszyć wraz z nią na afrykańską sawannę, do prehistorycznej krainy dinozaurów, na łąkę pełną pszczółek i kwiatów, boisko piłkarskie, tor Formuły 1, do morskich głębin czy na łąkę pełną motyli.

 

Jeżeli zdecydujemy się na którąś z kolekcji SMOOTH, możemy być pewni, że oczarują nas delikatne, pastelowe kolory, opływowe kształty i urocze, trójwymiarowe wzory przedstawiające między innymi zabawne, łagodne zwierzątka. Z serią SMOOTH zawędrujecie wraz ze swoim malcem do magicznej krainy przesympatycznej owieczki, wesołego misia, beżowego królika, powolnego żółwika lub milusińskiej pandy. Oprócz tych wszystkich przyjaznych zwierzątek, seria SMOOTH proponuje podróż czerwonym bolidem lub lot pękatym, białym samolotem.

 

Certyfikat

Certyfikat bezpieczeństwa i jakości

Najważniejszym elementem kącika do nauki jest oczywiście biurko. Specjalnie z okazji nadchodzącego roku szkolnego, przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup któregoś z dziecięcych i młodzieżowych biurek Baggi.

Składając zamówienie na dowolne biurko z kolekcji SMOOTH, LUX lub serii młodzieżowych i wpisując w uwagach do zamówienia specjalne hasło otrzymają Państwo możliwość zakupu wygodnego, ergonomicznego fotela obrotowego dla Waszego dziecka w bardzo promocyjnej cenie! :) Taki komplet sprawi, że nauka będzie przychodziła z łatwością, a kręgosłup naszego dziecka pozostanie zdrowy!

Wszyscy wiemy, że wygląd mebli, to nie wszystko. Najważniejsze, aby nasze pociechy były bezpieczne i czuły się komfortowo w swoim pokoju. Meble firmy Baggi posiadają wiele certyfikatów i atestów. Pokryte są bezpiecznymi lakierami oraz posiadają zabezpieczenia przed przewracaniem. Szuflady wyposażone są w system BLUMOTION, który zapewnia bezpieczne, delikatne i ciche zamykanie szuflad.Autor: Jan z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Urządzamy kącik do nauki dla dzieci”
  1. Ola Styczeń 10, 2012 at 11:18 #

    Baggi ma przepiękne meble dla dzieci – oszalałam na punkcie kolekcji SMOOTH – mój maluch jest zachwycony lwem i żyrafą ;). Meble są świetnie zrobione i łatwe w składaniu. Gorąco polecam!

     

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!