Składane stoły konferencyjne – porównanie

Składane stoły konferencyjne to ważny element wyposażenia sal konferencyjnych, hoteli, szkół, a także innych miejsc użyteczności publicznej. Dziś zdecydowaliśmy się zebrać dla Was w jednym miejscu 5 najpopularniejszych stołów konferencyjnych składanych w naszej ofercie i przyjrzeć się czym się różnią i jakie możliwości dają swoim użytkownikom. Dzięki temu artykułowi łatwiej znajdziecie najbardziej odpowiadający Waszym potrzebom składany stół konferencyjny.

Stół konferencyjny składany 160x80cm Rico 2 Nowy Styl

Stół konferencyjny składany Rico 2

Stół konferencyjny składany Rico 2 to propozycja od sprawdzonej polskiej firmy Nowy Styl, specjalizującej się w produkcji wyposażenia do biur i miejsc użyteczności publicznej.

Stół konferencyjny składany 160x80cm Rico 2 Nowy Styl

Konstrukcja stołu konferencyjnego Rico 2 oparta jest na stelażu o kształcie zbliżonym do litery Y, wykonanym ze stalowej rury o średnicy 28 mm i grubości ścianki 1,5 mm. Poprzeczka górna nogi wykonana jest z niego grubszej rury – średnica 30 mm, grubość ścianki 1,5 mm. Nogi zakończone są stopkami z tworzywa sztucznego.

Stół konferencyjny składany 160x80cm Rico 2 Nowy Styl

Blat składanego stołu konferencyjnego wykonany jest z płyty melaminowej o grubości 25 mm i oklejony obrzeżem ABS grubości 2 mm. Dostępne długości blatu: Rico 2 – 160 cm, Rico 3 – 180 cm i Rico 4 – 200 cm; szerokość blatu we wszystkich wariantach wynosi 80 cm. Blat posiada wzmocnienia z blachy stalowej.

Stół konferencyjny składany 160x80cm Rico 2 Nowy Styl

W szybkiej wysyłce składany stół konferencyjny Rico 2 dostępny jest ze stelażem alu i blatem w odcieniu buk lub tiepolo nut. Na zamówienie można wybrać blat w innym kolorze, ze stelażem alu lub czarnym. Nie ma możliwości zamówienia stołu na wymiar.

Stół konferencyjny składany

Stół konferencyjny składany to model dostępny w szerokiej palecie barw i wielu wariantach rozmiaru blatów.

Stół konferencyjny składany 139x68 cm Wiking

Konstrukcja stołu konferencyjnego składanego oparta jest o stelaż typu T wykonany z rury metalowej o średnicy 35 mm malowanej proszkowo. Mechanizm składania stołu konferencyjnego jest sprężynowy – trwały i łatwy w obsłudze. Wszystkie części mechanizmu wykonane są z metalu.

Stół konferencyjny składany 139x68 cm Wiking

Blat stołu wyprodukowany jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm, dodatkowo pogrubiony i wzmocniony ramą z płyty melaminowej o grubości 18 mm (łączna grubość blatu – 36 mm). Stoły konferencyjne składane o długości powyżej 140 cm są dodatkowo wyposażone w metalowe profile wzmacniające, przeciwdziałające uginaniu się blatu pod większym ciężarem.

Stół konferencyjny składany 139x68 cm Wiking

W szybkiej wysyłce stół konferencyjny składany dostępny jest ze stelażem w kolorze szarym i blatem w odcieniu klon. Na zamówienie dostępna jest szeroka paleta kolorystyczna drewnopodobnych wykończeń. Dostępne warianty stelaża: szary, czarny i chromowany. Istnieje możliwość wykonania blatu na wymiar.

Stół bankietowy składany

Stół bankietowy składany to model przeznaczony do hoteli, restauracji, sal bankietowych i weselnych.

Stół bankietowy składany 180x90cm Wilking

Konstrukcja stołu składanego oparta jest stelaż typu H wyprodukowany z rury metalowej o przekroju kwadratowym 35×35 mm. Obrzeże stołu wzmocnione jest ceownikiem aluminiowym, co zabezpiecza krawędzie przed zniszczeniem. Blat stołu bankietowego wyprodukowany z płyty melaminowanej o grubości 18 mm i dodatkowo wzmacniany od spodu stalowymi profilami.

Stół bankietowy składany 180x90cm Wilking

W szybkiej wysyłce stół bankietowy składany dostępny jest ze stelażem w kolorze metalik i białym blatem, w rozmiarach 180×90 cm oraz 200×100 cm. Na zamówienie stół można wykonać z blatem w kolorze drewnopodobnym z obrzeżem PCV ze stelażem metalik lub czarnym. Istnieje możliwość wykonania blatu na wymiar.

Stół konferencyjny składany premium chromowany Eryk

Stół konferencyjny składany premium chromowany Eryk solidny i elegancki stół konferencyjny oferowany przez firmę Nowy Styl.

Stół konferencyjny składany PREMIUM chromowany - 160x80 cm Nowy Styl

Konstrukcja stołu oparta jest o stelaż typu T wyprodukowany z chromowanej rury metalowej. Blat stołu konferencyjnego składanego wykonano z płyty melaminowanej o grubości 25 mm. Obrzeże blatu wykończone jest tworzywem ABS w kolorze identycznym jak powierzchnia blatu.

Stół konferencyjny składany PREMIUM chromowany - 160x80 cm Nowy Styl

Standardowo stół dostępny jest z blatem w kolorze buk. Istnieje możliwość wyboru innego koloru blatu. Stelaż jest chromowany. Nie ma możliwości zamówienia stołu na wymiar.

Stół bankietowy składany okrągły

Stół bankietowy składany okrągły to propozycja przede wszystkim dla sal bankietowych, hoteli i restauracji.

Stół bankietowy składany 150 cm Wilking

Stelaż okrągłego stołu bankietowego składanego wyprodukowany jest z rury metalowej o przekroju 35×35 mm, malowanej proszkowo na kolor metalik lub czarny. Blat stołu wykonano z białej płyty melaminowanej o grubości 18 mm. Obrzeże stołu wzmocnione jest ceownikiem aluminiowym.

Stół bankietowy składany 150 cm Wilking

Standardowo blat jest w kolorze białym – na zamówienie istnieje możliwość wykonania blatu w kolorze drewnopodobnym. Stelaż może mieć kolor metalik lub czarny. Istnieje możliwość wykonania blatu na wymiar.

***

Na koniec przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie w formie tabelki:

Stół Konstrukcja Kolor stelaża Blat Kolor blatu Rozmiary
Rico Rura stalowa fi 28/30 mm, stelaż Y Alu, czarny Melaminowany 25 mm, wzmacniany blachą, obrzeże ABS Buk, orzech, tiepolo nut; inne na zamówienie 160×80, 180×80, 200×80
Konferencyjny Rura metalowa fi 35 mm, stelaż T Szary, czarny, chromowany Melaminowany 18 mm, wzmacniany ramą z płyty 18 mm, powyżej 140 cm dodatkowe profile wzmacniające, obrzeże PCV Szeroki wybór 139×68, 160×80, 160×68, 180×68, 120×80, 180×80, możliwe wykonanie na wymiar
Bankietowy Rura metalowa kwadratowa 35×35 mm, stelaż H Metalik, czarny Melaminowany 18 mm, wzmacniany stalowymi profilami, obrzeże – ceownik aluminiowy, na życzenie PCV Biały, inne na zamówienie 180×90, 120×80, 160×90, 200×100, możliwe wykonanie na wymiar
Eryk Rura metalowa, stelaż T Chromowany Melaminowany 25 mm, obrzeże ABS Buk, inne na zamówienie 160×80, 180×80
Okrągły Rura metalowa kwadratowa, 35×35 mm, stelaż H Metalik, czarny Melaminowany 18 mm, obrzeże – ceownik aluminowy, Biały, inne na zamówienie 150, 160, 180, 200, możliwe wykonanie na wymiar


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!