Pomysły na balkon ze skrzynią ogrodową

Wiele mieszkań ma do dyspozycji tylko niewielki balkon, na którym ciężko zmieścić cokolwiek, nie mówiąc już o komplecie wypoczynkowym. Dobrym rozwiązaniem do takich niewielkich przestrzeni są skrzynie ogrodowe z funkcją siedziska. Można w nich schować rozmaite przedmioty, jak na przykład akcesoria do pielęgnacji roślin, a na co dzień używać skrzyni jako siedziska. Dlatego zobaczcie nasze pomysły na balkon ze skrzynią ogrodową i dajcie się zainspirować!

Skrót widocznych niżej aranżacji.

Elegancja na pierwszym miejscu

Skrzynia ławka Keter Eden Garden Poduszka na skrzynię ogrodową donica ogrodowa fuksja na balkon

Zdecydowanie najbardziej efektowną skrzynią-ławeczką na balkon jest model Eden Garden Bench. Elegancki kształt i wzór imitujący drewno sprawiają, że model wyjątkowo dobrze się prezentuje. By zwiększyć wygodę korzystania z ławeczki, warto dokupić do niej miękką poduszkę na siedzisko lub uszyć taką własnoręcznie. Poduszka widoczna na zdjęciu pochodzi ze strony DomArtStyl. Duża fioletowa doniczka Cozies będzie stanowić ładny dodatek do kompletu. W doniczce warto zasadzić roślinę o efektownych kwiatach – widoczna na zdjęciu odmiana fuksji to ‘Sunangels White Deep Purple’.

Funkcjonalność, solidność i wygoda

Skrzynia Rockwood poduszka na skrzynię Doniczka wyplatana COZIES Niecierpek nowogwinejski

Skrzynia na taras Rockwood Box t jeden z najbardziej solidnych modeli skrzyń. Pokrywa jest w stanie utrzymać ciężar nawet 350 kg, więc mogą z niej swobodnie korzystać trzy dorosłe osoby. By zwiększyć wygodę korzystania ze skrzyni jako ławki, warto uzupełnić ją miękką poduszką. Widoczna na zdjęciu znaleziona została na stronie meblujemyDOM. By rozweselić kolorystykę skrzyni, najlepiej uzupełnić ją kolorowymi doniczkami Cozies. W takiej doniczce pięknie będzie się prezentował niecierpek nowogwinejski.

W wersji ekonomicznej

Skrzynia ogrodowa Sherwood poduszka Doniczka balkonowa petunia długopędowa

A teraz coś dla osób, które chcą urządzić balkon możliwie najmniejszym kosztem. Skrzynia ogrodowa Sherwood Box to zdecydowanie najtańszy model w naszej ofercie. Jej wieko utrzyma ciężar około 200 kg. Do skrzyni dobraliśmy tanią poduszkę na ławkę ogrodową ze strony Leroy Merlin. Do tego proponujemy prostą, białą doniczkę na kwiaty z wytłoczonym wzorem. Trochę koloru balkonowi doda długopędowa petunia – widoczna na zdjęciu odmiana to ‘Saguna Rose Vein’.

Balkon rattan-efekt

Skrzynia Keter Borneo poduszka Zestaw doniczek cylindrycznych w 3 rozmiarach Werbena

Skrzynia na balkon Keter Borneo Box ma ciekawą strukturę imitującą rattanową plecionkę. Jej wieko jest w stanie utrzymać ciężar około 220 kg. Do ciemnego odcienia brązu ładnie będzie pasować poduszka w ciepłych kolorach, takich jak pomarańczowy czy czerwony. Model widoczny na zdjęciu pochodzi ze strony Beliani. Z imitującą rattan strukturą skrzyni ładnie będą współgrać cylindryczne brązowe doniczki z podobnym wzorem. Warto zasadzić w nich piękne kwiaty, takie jak czerwona werbena ‘Estrella Voodoo Red’.

Perfekcyjna imitacja drewna

Keter Brushwood Storage Box krzynia ogrodowa poduszka Donica Quadro Mecardonia

Skrzynia z płaskim siedziskiem Keter Brushwood Storage Box 455L to model o wyjątkowo eleganckim wykończeniu. Skrzynia może służyć jako ławka dla osób o łącznej wadze 365 kg, więc mogą się czuć na niej swobodnie nawet osoby o większych gabarytach. By zwiększyć wygodę siedzenia na ławeczce, warto uzupełnić ją miękką poduszką – widoczna na zdjęciu znaleziona została w serwisie Allegro. Z całością ładnie będą współgrać proste czerwone doniczki Quadro. Drobne żółte kwiatuszki mecardonii ‘Gold Dust’ dobrze wpasują się w całość.

Co sądzicie o naszych aranżacjach? Która wydaje się Wam najbardziej udana? Czekamy na Wasze komentarze! :)Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!