Mały stolik komputerowy pod laptop – jaki model wybrać?

Laptop coraz częściej zastępuje w naszych domach tradycyjne komputery stacjonarne. Lekki, niewielki i wydajny lepiej sprawdza się w codziennych zadaniach, a przy okazji zajmuje dużo mniej miejsca. Z tego względu często, zamiast na biurko, trafia na półkę salonowej ławy czy stolik nocny. Czasem jednak lepiej jest zainwestować w mały stolik komputerowy pod laptop i wyznaczyć w swoim domu strefę roboczą – szczególnie jeśli zdarza się nam pracować z domu. Taki stolik zestawiony z wygodnym fotelem biurowym zapewni nam dużo lepszy komfort pracy niż przy korzystaniu z laptopa na domowej sofie. Jaki model stolika komputerowego dobrze sprawdzi się w tej roli i nie zajmie nam zbyt wiele przestrzeni? Oto krótki przegląd najciekawszych propozycji.

Mały stolik komputerowy szklany Avante Laptop Desk

Mały stolik komputerowy na kółkach Avante Laptop Desk

Jeśli szukasz małego stolika komputerowego pod laptop, który będzie funkcjonalny i elegancki, biurko komputerowe Avante Laptop Desk to propozycja idealna dla Ciebie. Główny blat biurka ma wymiary 50 na 35 cm – w sam raz żeby postawić laptopa. Pod nim ukryty jest blat dodatkowy, na którym swobodnie zmieści się myszka komputerowa z podkładką. Kolejna zaleta stolika komputerowego to możliwość pracy na stojąco – zasięg wysokości blatu waha się od 62 do aż 93 cm. Co jeszcze oferuje ten model? Kółka ułatwiające przesuwanie biurka, specjalne wgłębienie w blacie dodatkowym pozwalające na postawienie kubka z napojem, elegancki blat z hartowanego szkła i nowoczesne wykończenie. Mały stolik komputerowy Avante Laptop Desk dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Mały stolik komputerowy na kółkach Avante Laptop Desk

Stolik komputerowy mały Bajt 2

Mały stolik komputerowy Bajt 2 to idealna propozycja dla posiadaczy niewielkich mieszkań, którym zależy na oszczędzeniu przestrzeni. Blat biurka komputerowego ma wymiary 56,5 na 45 cm, ale realna powierzchnia biurka do wykorzystania jest dużo większa. Jak to możliwe? Przy tym stoliku komputerowym mamy do dyspozycji aż trzy poziomy blatu: najniższy (dwie funkcjonalne półeczki), środkowy (na laptopa) i najwyższy (podnoszony, zakrywający laptopa kiedy z niego nie korzystamy). Dodatkową zaletą modelu jest otwór przelotowy na kable w górnej części blatu. W czasie kiedy laptop jest nieużywany, zamknięty blat może służyć nam jako dodatkowa powierzchnia robocza. Stolik komputerowy Bajt 2 dostępny jest w czterech różnych wykończeniach drewnopodobnych.

Biurko stolik komputerowy mały Bajt 2

Małe biurko komputerowe

Małe biurko komputerowe to model nieco podobny do opisanego wyżej biurka Bajt 2. Mebel ma minimalnie większe wymiary blatu (60 na 45 cm), ale jest nieco niższy od poprzedniego modelu. Zamiast szuflad mamy tu blat główny i wysuwaną półkę pod klawiaturę, która może też pełnić funkcję schowka na laptopa. Niewielki mebel nie zajmie wiele miejsca, a doskonale nam posłuży kiedy będziemy zmuszeni trochę popracować przy laptopie. Małe biurko komputerowe dostępne jest w czterech popularnych wariantach wykończenia drewnopodobnego: wenge, dąb sonoma, olcha i calvados.

Biurko stolik komputerowy

Biurko / stolik komputerowy na kółkach Diablo

Drewniany stolik komputerowy na kółkach Diablo to nieco większy model – jego blat ma wymiary 80 na 60 cm, a wysokość wynosi 74 cm. Biurko składa się z głównego blatu, wysuwanej szuflady na klawiaturę i dodatkowej półeczki pod szufladą. Dodatkowym atutem modelu jest duża dolna półka, na którą można odstawić torbę czy plecak. Stolik komputerowy Diablo wyposażony jest również w kółka, dzięki którym można łatwo przesuwać całe biurko. Biurko komputerowe Diablo wykonane jest z naturalnego drewna sosnowego, malowanego lakierami ekologicznymi, które podkreślają rysunek słojów drewna.

Biurko stolik komputerowy Diablo

Proste biurko stolik komputerowy Mega 1

Stolik komputerowy prosty Mega 2 to największy model w naszym zestawieniu – wymiary blatu wynoszą 100 na 50 cm. Znajdujące się pod blatem szuflady pozwalają na wykorzystanie biurka zarówno do pracy na laptopie, jak i innych zajęć – kiedy schowamy laptop na półce pod blatem uzyskamy sporą powierzchnię roboczą do dowolnego wykorzystania. Biurko jest proste i eleganckie, więc świetnie wpasuje się w nowoczesne aranżacje mieszkań. Stolik komputerowy Mega 2 produkowany jest w czterech wariantach popularnych wykończeń drewnopodobnych: wenge, olcha, calvados i dąb sonoma.

Biurko młodzieżowe z szufladami Mega 2

***

Co sądzisz o naszych propozycjach? Czy któreś z biurek wydaje Ci się szczególnie funkcjonalne? Podziel się swoją opinią w komentarzu!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Mały stolik komputerowy pod laptop – jaki model wybrać?”
  1. Grazyna Październik 19, 2017 at 23:01 #

    male biurko stolik komputer

     

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!