Stoliki RTV pod telewizor

Niemal w każdym mieszkaniu znajdziemy stolik RTV, który nie tylko stanowi podstawę dla telewizora, ale też musi pomieścić dodatkowy sprzęt, taki jak odtwarzacz czy dekoder. Dziś oferta szafek RTV jest tak zróżnicowana, że bez problemu znajdziemy model najlepiej pasujący do naszego wnętrza. Do wyboru jest naprawdę szeroka kategoria produktów – przyjrzymy się jej dziś bliżej.

Stoliki RTV – szeroki wybór

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór nowoczesnych oraz tradycyjnych szafek pod telewizor. Mamy stoliki RTV w formie paneli z półkami, drewniane stoliki pod telewizor, podświetlane stoliki w stylu skandynawskim i minimalistyczne szafki do powieszenia na ścianie. Duże zróżnicowanie cen pozwoli Ci dopasować stolik do swojego budżetu, a jednocześnie idealnie do stylu, w jakim utrzymany jest salon.

  • Stoliki RTV z półkami to bardzo dobry wybór – funkcjonalny i elegancki. Dzięki półkom w stoliku możesz łatwo uporządkować sprzęt RTV, odtwarzacz, dekoder, głośniki czy DVD, a dodatkowo mieć miejsce na płyty, dodatkowe przewody czy okulary 3D.
  • Nowoczesne stoliki pod telewizor to popularna kategoria, szczególnie wyróżniają się w niej stoliki RTV pod telewizor metalowe oraz szklane. Oba rodzaje cieszą się obecnie ogromną popularnością, bo doskonale komponują się z surowymi, bardzo modernistycznymi wnętrzami.
  • Stoliki RTV z drewna to standardowe stoliki do salonu. W zestawieniu z meblami z identycznego gatunku drewna pozwalają zbudować w pomieszczeniach wrażenie przytulności i swojskości. Świetnie prezentują się w zestawieniu z podłogą z litych desek albo sufitem z belek.
  • Meble wykonane w całości ze szkła prezentują się zjawiskowo i mocno przyciągają wzrok. Dlatego też stoliki RTV szklane to popularna kategoria. Żeby jednak taki stolik był trwały, szkło powinno być dość grube i hartowane – dzięki temu będzie wytrzymały i nie będziemy musieli obawiać się jego zniszczenia.
  • Szafki RTV wiszące najlepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach, gdzie nie chcemy ustawiać mebli na podłodze. Dzięki ustawieniu telewizora i szafki powyżej podłogi uzyskujemy efekt optycznie większego pomieszczenia, a dodatkowo uzyskujemy przestrzeń np. do zabawy dla dzieci.
  • W nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzają się meble proste i jednokolorowe – minimalistyczny stolik RTV będzie świetnym wyborem. Obecnie modnym kolorem jest biel i popularne są stoliki składające się wyłącznie z blatu oraz nóg, przy czym nogi te mogą być proste, albo układać się względem stolika i podłogi tak, by tworzyć kształt trapezu.
  • Stoliki RTV z uchwytem pozwalają umieścić telewizor wyżej i tym samym wypełnić lepiej przestrzeń na ścianie. Uchwyty stolików RTV są dopasowane do ciężaru konkretnych modeli – warto sprawdzić wskazania producenta w tej kwestii. Najbardziej wytrzymałe modele utrzymają nawet telewizory o dużych przekątnych i sporych ciężarach.

Stolik RTV – duże zróżnicowanie cen

Szafki RTV są bardzo zróżnicowane cenowo – najtańsze modele można kupić za około 500 zł, podczas gdy cena produktów z najwyższej półki może sięgać nawet 2000 zł. Na cenę wpływają użyte materiały, jakość wykonania i wykończenia, rozmiary i ciężar stolika czy zastosowane technologie. Dobry stolik RTV to inwestycja na lata – warto nie oszczędzać przesadnie na tym meblu i dobrze przyjrzeć się materiałom i rodzajowi wykończenia. Pamiętaj, że stolik RTV zajmie główne miejsce w Twoim salonie, będzie skupiał wzrok, więc warto by pasował do reszty mebli i dobrze się prezentował.

***

Szafki RTV do salonu można wybierać właściwie na dwa sposoby – dopasować do mebli lub wybrać coś kontrastującego z resztą wyposażenia. W pierwszym przypadku uzyskujesz efektów spójności, a w drugim innowacyjności.

Wyszukiwania powiązane z tematem:
zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią


Autor: Tomek z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!