Stoły i krzesła ogrodowe – 5 najpopularniejszych zestawów

Stoły i krzesła ogrodowe to zestawy wyjątkowo przydatne w ogrodzie. Sprawdzają się na spotkaniach przy grillu, codziennych posiłkach z rodziną na świeżym powietrzu, a także do codziennego wypoczynku na słońcu. Przygotowaliśmy dziś dla Was 5 propozycji najpopularniejszych zestawów z kategorii stoły i krzesła ogrodowe – od najprostszych rozwiązań idealnych na działki letniskowe po nieco droższe propozycje na reprezentacyjne tarasy przydomowe. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich swój idealny zestaw ogrodowy!

Stoły i krzesła ogrodowe Melody 6B

Stół i krzesła ogrodowe Simple

Stół ogrodowy i krzesła Simple 150/6 to tani zestaw ogrodowy składający się z metalowego stołu ze szklanym blatem oraz sześciu metalowych krzeseł z siedziskami i oparciami wykonanymi z tworzywa sztucznego imitującego rattanowy wzór. Metalowy stół jest bardzo stabilny, w środku blatu został wycięty otwór na parasol ogrodowy. Krzesła ogrodowe można sztaplować, więc są łatwe w przechowywaniu. Podłokietniki umożliwiają wygodne ułożenie rąk podczas dłuższych przyjęć ogrodowych. Zestaw ogrodowy sprawdzi się nie tylko na przydomowym tarasie, ale też na działce letniskowej. Obszerny blat stołu ogrodowego pozwala na swobodne rozstawienie nakryć, a także wygodne podanie potraw.

Stół i krzesła ogrodowe Simple

Krzesła i stoły ogrodowe Bologna

Stół i krzesła ogrodowe Bologna to zestaw ze szklanym, metalowym stołem i sześcioma krzesłami wykładanymi textiline, wyposażonymi w wygodne podłokietniki. W blacie stołu przewidziano otwór na parasol, cała konstrukcja jest bardzo stabilna i zapewnia dużo miejsca. Materiał textiline, którym wyłożono krzesła ogrodowe, to odporne na warunki atmosferyczne elastyczne tworzywo, które zapewnia dużą wygodę korzystania. Dodatkowo krzesła nadają się do sztaplowania, co ułatwia przechowywanie zestawu. Cały komplet będzie stanowił ozdobę nowoczesnego tarasu, a także będzie znakomicie służył zarówno podczas codziennego korzystania, jak i przy weekendowych spotkaniach ze znajomymi i rodziną.

Krzesła i stół ogrodowy Bologna

Zestaw ogrodowy stół i krzesła Melody 6B

Krzesła i stoły ogrodowe Melody 6B to komplet ogrodowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Na krzesłach ogrodowych i na brzegu stołu utrwalono technorattanowy wzór, który dodaje elegancji meblom ogrodowym. W blacie stołu znajduje się otwór na parasol. Ważną zaletą zestawu są krzesła – posiadają one certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość i wytrzymałość, oraz pozwalający na wykorzystanie krzeseł w takich miejscach jak restauracje czy hotele. Krzesła mają wysokie oparcia, wygodne podłokietniki i nadają się do sztaplowania. Cały zestaw ogrodowy świetnie się sprawdzi w codziennym korzystaniu i będzie stanowił prawdziwą ozdobę przydomowego tarasu.

Zestaw ogrodowy stół i krzesła Melody 6B

Stoły i krzesła ogrodowe Fiesta/Venecja 6+1

Zestaw ogrodowy stół i krzesła Fiesta/Venecja 6+1 to elegancki zestaw składający się ze stołu ogrodowego z blatem krytym szkłem oraz 6 krzeseł z podłokietnikami. Ze względu na wykończenie technorattanową plecionką, meble wyglądają bardzo reprezentacyjnie i dobrze się sprawdzą również na bardziej eleganckich tarasach przydomowych. Krzesła nadają się do sztaplowania, więc przechowywanie mebli ogrodowych nie przysporzy problemu. Cały komplet ogrodowy z technorattanu świetnie się sprawdzi zarówno podczas rodzinnych obiadów, jak i bardziej reprezentacyjnych przyjęć w ogrodzie.

Stół i krzesła ogrodowe Fiesta/Venecja

Stół ogrodowy i krzesła Sydney

Stoły i krzesła ogrodowe Sydney to ciekawe komplety ogrodowe łączące aluminium, poliwood i textiline – materiały o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Krzesła ogrodowe są tu zdecydowanie najwygodniejsze ze wszystkich propozycji z zestawienia. Siedziska i oparcia wykonane zostały z textiline uzupełnionej miękką watoliną, oparcia są bardzo wysokie, a dodatkowo można je regulować i ustawiać w 8 różnych pozycjach. Blat stołu wykończony jest poliwood, dzięki czemu ładnie wygląda i jest bardzo praktyczny. Dodatkową zaletą są stopki w nogach stołów, które pozwalają na wypoziomowanie stołu na nierównym terenie. Zestaw Sydney to praktyczna i elegancka propozycja na przydomowy taras.

Stół ogrodowy i krzesła Sydney

***

Które stoły i krzesła ogrodowe z zestawienia najbardziej Wam się podobają? A może macie już któryś z tych kompletów ogrodowych na swoim tarasie? Podzielcie się opinią w komentarzach!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!