Stylowa sofa do poczekalni – jaką wybrać?

Stylowa sofa do poczekalni to ważny element wystroju w naszej firmie, gabinecie czy biurze. Stanowi ona część wizerunku firmy, pełni swojego rodzaju funkcję reprezentacyjną. Duże znaczenie ma tu eleganckie wykończenie, designerski kształt i wysoki komfort – wszystkie te elementy świadczą bowiem o dobrym smaku i guście naszej firmy, a także o naszej dbałości o klienta. Jaką sofę do poczekalni wybrać, by odpowiednio reprezentowała naszą markę, a także odpowiednio długo zachowała idealny kształt i wygląd?

Actona Elly sofa skandynawska pikowana szara

Na co zwracać uwagę przy wyborze stylowej sofy do poczekalni?

Stylowa sofa do poczekalni powinna być odpowiednio dopasowana do branży, wizerunku firmy oraz stylu lokalu. W gabinecie lekarskim możemy postawić na minimalizm, ale już na przykład do gabinetów kosmetycznych lepiej pasują eleganckie sofy w stylu glamour. Podobnie wygląda sytuacja w firmach. Nowoczesne biura zajmujące się nowymi technologiami, branże kreatywne czy marketing powinny postawić na nowoczesne designerskie rozwiązania. Z kolei w firmie prawniczej czy księgowej zbyt awangardowy mebel może wyglądać po prostu śmiesznie. Dlatego zanim zdecydujemy się wybrać określony model zastanówmy się – czy ta sofa pasuje do naszej firmy?

Actona Perugia nowoczesna sofa rozkładana szara

Sofa do biura – jaka będzie odpowiednia?

Przy wyborze sofy do poczekalni czy eleganckich foteli do biura warto się zastanowić nad jakością kupowanego mebla. Lepiej postawić na sprawdzone marki znane na rynku i nie ryzykować zakupu najtańszej dostępnej sofy, ponieważ taka inwestycja może szybko okazać się dla nas nieopłacalna – sofa do poczekalni może po prostu nie podołać nadmiernej eksploatacji. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na wytrzymałość materiału – im więcej cykli Martindale’a ma tkanina, tym jest bardziej odporna i wytrzymała na ścieranie. Jeśli chodzi o kolor, w małych firmach zdecydowałabym się na coś uniwersalnego i łatwego do utrzymania w czystości – szarości czy beże – natomiast w siedzibach dużych znanych marek dobrym wyborem mogą być sofy dopasowane kolorystycznie do barw kojarzonych z firmą.

Actona Faith nowoczesna sofa rozkładana ciemnoszara

Uniwersalnie modele nowoczesnych sof do gabinetu

Niezależnie od licznych czynników decyzyjnych, można wyszczególnić kilka typów stylowych sof do poczekalni, które mogą stanowić uniwersalne rozwiązanie do różnych typów biur. Takie sofy powinny przede wszystkim mieć uniwersalny i łatwy do utrzymania w czystości kolor (szarości, beże) i prosty nowoczesny design. Tego typu modele można łatwo dostosować do charakteru biura czy lokalu dzięki odpowiednim dodatkom, a jednocześnie ich minimalistyczny elegancki styl podkreśli wyczucie smaku właścicieli firmy. Wybrałam dla Was na koniec kilka ciekawych propozycji tego typu.

Stylowa sofa do poczekalni Actona Elly

Actona Elly sofa skandynawska pikowana szara

Stylowa sofa do poczekalni Actona Elly to wyjątkowo uniwersalny model, który dobrze sprawdzi się w każdym gabinecie, biurze czy firmie. Elegancki design, łączący nowoczesny minimalizm z klasycznym wzornictwem sprawia, że sofa prezentuje się naprawdę wyjątkowo. To idealne rozwiązanie zarówno do eleganckiego gabinetu kosmetycznego, jak i do dużej nowoczesnej firmy.

Nowoczesna sofa do gabinetu Actona Perugia

Actona Perugia nowoczesna sofa rozkładana szara

Nowoczesna sofa do gabinetu Actona Perugia to świetny przykład eleganckiej minimalistycznej sofy, która dobrze się sprawdzi w każdej aranżacji. Do jej najważniejszych zalet należy prosty design i oryginalne przeszycia, które sprawiają, że prezentuje się niezwykle stylowo. Model tego typu sprawdzi się nie tylko w eleganckich siedzibach dużych firm, ale również w mniejszych gabinetach prywatnych.

Elegancka sofa do biura Actona Leconi

Actona Leconi stylowa sofa rozkładana jasnoszara

Elegancka sofa do biura Actona Leconi to bardzo elegancki model nawiązujący do klasycznych trendów. W tej prostej minimalistycznej sofie warto zwrócić uwagę na detale – efektowne pikowanie, wygodne podłokietniki oraz stylowe nóżki sofy. To idealna propozycja do każdego typu biura, również eleganckich kancelarii prawnych czy prywatnych firm zajmujących się księgowością.


Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!