Do tablicy! czyli jak wykorzystać tablicę we wnętrzach

Nie bójcie się, wbrew pozorom nie chcemy Was wzywać do tablicy. Tym, którzy ukończyli już edukację (oraz uczniom, którzy właśnie rozpoczęli błogi okres wakacyjny) mamy do zaproponowania coś specjalnego. Co powiecie na oswojenie największego koszmaru (?) szkolnego i przeniesienie go do swojego wnętrza? Sprawdzamy jak prezentuje się tablica we wnętrzach!

tablica we wnętrzach

Tablica we wnętrzach

Pomysł umieszczenia tablicy w domu sprawdzi się przede wszystkim w kuchni. To rewelacyjne miejsce do sporządzania listy zakupów, przepisów, informowania domowników o godzinach posiłków, aktualnym menu i wielu innych kuchenno-organizacyjnych kwestiach. Tablica nie musi być tylko prostokątem wiszącym na ścianie, niczym relikt szkolnej przeszłości. Z tablicy można wykonać na przykład fronty szafek! Świetnie sprawdzi się również nad blatem, zamiast tradycyjnych płytek, farby, szkła lub betonu.

Innym, równie dobrym miejscem do powieszenia tablicy, będzie przedpokój. W widocznym miejscu, tuż przy wejściu – dzięki temu można poinformować rodzinę o planowanej godzinie powrotu, przypomnieć mężowi o wyniesieniu śmieci, a dzieciom o wyprowadzeniu psa.

Nie ma co pisać, lepiej zobaczyć na własne oczy! Kilka ciekawych pomysłów na wykorzystanie tablicy we wnętrzach znajdziecie w galerii poniżej.


Autor: Basia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!