Sposób na wiosenny klimat w mieszkaniu

Astronomiczna wiosna dotarła do nas już jakiś czas temu, jednak jej oznak za oknem ani widu, ani słychu. Z pewnością większość z nas czeka z utęsknieniem na pierwsze słoneczne, gorące dni. Tymczasem może warto jest zacząć wiosenne przygotowania od swojego mieszkania. Za pomocą kolorów, wzorów, kwiatów i dodatków możemy stworzyć prawdziwie wiosenny klimat w swoim własnym domu, nawet gdy na dworze królują deszcz i chmury.wiosenne aranżacje w mieszkaniu
Wiosna kojarzy się nam wszystkim ze słońcem, kwiatami, zielonymi liśćmi na drzewach i jasnobłękitnym niebem. Aby wprowadzić do swojego domostwa nieco wiosennego powiewu warto jest utrzymać wnętrze w kolorystyce zieleni, żółci, pomarańczy, błękitów, róży i fioletów. Pastelowe barwy nadają wnętrzom świeżości, a nas samych nastrajają pozytywną energią.
wiosenna aranżacja salonu

Jeśli jesteśmy zwolennikami minimalizmu i nie chcemy inwestować w intensywnie kolorowe meble, wystarczy zawiesić w oknach kwiatowe zasłony lub postawić na stole wazonik wypełniony wielobrawnymi tulipanami – jesienna depresja ominie Was w nawet najbardziej pochmurny dzień ;)

aranżacja w kolorach wiosny

Poniżej możecie obejrzeć kilka inspirujących, wiosennych aranżacji :)


Autor: Asia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Sposób na wiosenny klimat w mieszkaniu”
  1. aga Marzec 30, 2014 at 13:47 #

    ojoj, szukam takich miętowych krzeseł, gdzie mogę je dostać?

     

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!