Zalety foteli biurowych z kolekcji Free

Krzesło biurowe Free Grospol

Obrotowe krzesło Free

Free to kolekcja foteli biurowych marki Grospol. Kolekcja ta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort siedzenia. Krzesła Free spełnią Wasze oczekiwania podczas pracy w biurze, jak również bardzo dobrze sprawdzą się w roli fotela „komputerowego”, przeznaczonego do codziennego użytkowania w zaciszu własnego domu.
Fotele Free to połączenie wygody i funkcjonalności za przystępną cenę.
Konstrukcja krzesła Free wykończona jest w jasnoszarym odcieniu. Oparcie i siedzisko wykonano z tkaniny dostępnej w 3 kolorach: niebieskim (Free TM03), czerwonym (Free TM04) oraz zielonym (Free TM05).
Żywe kolory tkanin sprawiają, że mebel prezentuje się nowocześnie i niebanalnie. Co więcej materiały, których użyto przy produkcji krzeseł obrotowych Free są łatwe do utrzymania w czystości, trwałe i odporne na ścieranie.
Siatka, która pokrywa oparcie idealnie dopasowuje się do pleców osoby siedzącej, a jednocześnie gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza, zwiększając komfort użytkowania.

Fotele Free

Fotele Free

Siedzisko wykonane zostało z wytrzymałego, „oddychającego” materiału, szczególnie docenianego podczas wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej.
Kolejnym atutem foteli Free jest nowoczesny mechanizm ruchowy, gwarantujący ciągłe podparcie pleców. Ponadto ten funkcjonalny system pozwala na zablokowanie kąta odchylenia oparcia, dzięki czemu można dopasować ułożenie fotela do indywidualnych potrzeb.
W momecie zwolnienia przez użytkownika blokady, oparcie odchyla się synchronicznie wraz z siedziskiem, dostosowując się do ruchów osoby siedzącej.

Fotel biurowy Free TM 03

Fotel biurowy Free TM 03

Ponadto, dzięki regulowanej sile oporu oparcia,można dopasować ją do wagi użytkownika.
Przy pomocy pneumatycznego siłownika istnieje również możliwość regulowania wysokości fotela w zależności od wzrostu użytkownika.
Krzesło Free wyposażone jest również w wygodne podłokietniki, na których swobodnie możecie oprzeć swoje przedramiona.
Konstrukcja krzesła Free spoczywa na pięcioramiennej, nylonowej podstawie o jasnoszarej barwie. Podstawa zwieńczona jest kółkami przeznaczonymi do powierzchni twardych.

Zielony fotel biurowy Free TM 05

Zielony fotel biurowy Free TM 05

Wysoką jakość fotela Free potwierdza Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR “Remodex” Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.
W ofercie naszego sklepu możecie znaleźć pełną ofertę foteli biurowych Free:
Fotel Biurowy Free TM 03
– Fotel Biurowy Free TM 04
– Fotel Biurowy Free TM 05
Chcesz w praktyce zobaczyć jak prezentują się fotele Free? Zapraszamy do obejrzenia filmu.
[https://www.youtube.com/watch?v=uezZkQ_M86I]Autor: Jan z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!