Żeliwne meble ogrodowe w urokliwym pensjonacie Villa Greta, Dobków

Meble drewniane na żeliwnych stelażach to produkt bardzo popularny wśród właścicieli ogródków piwnych. Główną zaletą tego typu kompletów jest wytrzymałość – zniosą nawet bardzo intensywne użytkowanie. Zazwyczaj aspekt aranżacyjny schodzi na dalszy plan, ale nie tym razem. Jednemu z naszych klientów udało się idealnie wkomponować zakupione u nas meble w klimat eleganckiego pensjonatu.

żeliwne meble ogrodowe Villa Greta, Dabków

Wyposażenie ogródka dla gości tworzą 4 zestawy ogrodowe Ludwik. Składają się one z dużych stołów z blatami z 7 desek i niewielką półką poniżej, 2 ławek ogrodowych żeliwnych z podłokietnikami oraz 2 foteli. Meble zostały wykonane z drewna olchowego. Deski o grubości 3,5 cm zostały odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych. Kilkunastokilogramowe odlewy żeliwne, pomalowane na kolor czarny, gwarantują odpowiednią solidność konstrukcji.

Fotel ogrodowy żeliwny

Impregnat używany do pokrywania desek nadaje im półmatowe wykończenie. Dzięki temu drewno wygląda bardzo naturalnie i dobrze komponuje się z profilowanymi, żeliwnymi stelażami. Zestawy są dość ciężkie, co idealnie sprawdza się na zewnątrz – zwłaszcza w górach, gdzie wiatr w porywach może osiągać znaczne prędkości.

Parasol Alu Pro 305, Doppler

Przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych wypoczywających chronią parasole Alu Pro 305 austriackiej firmy Doppler. Widoczny na zdjęciu kolor to bardzo popularny odcień Terra Cotta. Parasol z nogą centralną o średnicy ponad 300 cm zachowuje pełną stabilność przy zastosowaniu podstawy betonowej o wadze 42 kg.

Żeliwne meble do ogrodu

Czasza parasola została uszyta z materiału, który posiada wysoki filtr UV (fakor 80!). Zapewnia to doskonałą ochronę przed słońcem. Dodatkowo kij parasola jest łamany, więc można go pochylić. Osłoni nas to np. przed bocznymi podmuchami wiatru lub oślepiającym światłem zachodzącego słońca.

Meble piwne żeliwne

Główną zaleta mebli żeliwnych jest ich trwałość i wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych, dlatego jesteśmy przekonani, że przy odpowiedniej konserwacji (przed sezonem letnim) z powodzeniem będą służyć wszystkim odwiedzającym pensjonat Villa Greta przez wiele kolejnych lat.

Agroturystyka Villa Greta

Oczywiście wszystkim zainteresowanym wypoczynkiem w Sudetach gorąco polecamy odwiedziny w pensjonacie Villa Greta. Przy okazji będą mogli Państwo samodzielnie zweryfikować opinię o naszych meblach :)Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!