Zestawy mebli kuchennych Classen

Zestawy mebli kuchennych Classen to świetne rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań i domów. Producent oferuje aż pięć zróżnicowanych pod względem wykończenia kolekcji: Aston, Akrylic, Rock, Peo i Flinton. Eleganckie, dobre jakościowo meble kuchenne, są dostępne w trzech rozmiarach – zestawy mebli kuchennych narożnych do dużych kuchni, meble kuchenne do tradycyjnych kuchni oraz tanie zestawy mebli kuchennych do kawalerek. Czym się różnią poszczególne kolekcje? Do kuchni w jakim stylu najlepiej będą pasować? Przyglądamy się dziś bliżej zestawom mebli kuchennych Classen.

Zestawy mebli kuchennych Classen

Najmniejszy wariant zestawów kuchennych Classen – 4 szafki zajmujące długość 120 cm, zaprojektowane do kawalerek i małych aneksów.

Kuchnie Classen – zestawy mebli kuchennych Aston

Zaczynamy od kolekcji nawiązującej do tradycyjnych, eleganckich kuchni, obecnie kojarzących się ze stylem prowansalskim, skandynawskim czy rustykalnym – Aston. Solidnie wykończone, lakierowane fronty mają odcień prowansalskiej bieli. Warto zwrócić uwagę na detal – ozdobne uchwyty z porcelany i metalu w odcieniu ciemnej platyny. Do wyboru mamy zestaw do małych kuchni 120 cm/4 elementy, komplet mebli kuchennych 240 cm/8 elementów oraz zestaw mebli kuchennych narożnych 200×220 cm/12 elementów.

Kuchnie Classen - zestawy mebli kuchennych Aston

Klasyczny zestaw mebli kuchennych Aston składający się z 8 elementów.

Szafki wyposażone są w solidne zawiasy z systemem cichego domykania. Prowadnice szuflad to Modernbox z dociągiem i cichym domykiem. Dolne szafki posiadają 10 cm nóżki pozwalające na szeroką regulację poziomu, więc możemy dostosować wysokość blatów do naszych potrzeb. Co ważne, mamy do wyboru 6 wariantów kolorystki blatu, możemy więc łatwo dodać kuchni indywidualnego charakteru i dopasować kolorystykę kuchni do naszych potrzeb, a także planowanego stylu wnętrza.

Zestawy mebli kuchennych Aston - detale

Detale: jeden z wariantów blatu – Linen Block, zbliżenie na uchwyty i fronty szafek Aston, podnośnik pneumatyczny w szafce nad okapem i system mocowania górnych szafek.

Kuchnie Classen – meble kuchenne zestawy Akrylic

Meble kuchenne zestawy Akrylic to z kolei kolekcja idealna do nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Składa się z zestawów mebli w wysokim połysku – czarnych szafek stojących i białych szafek wiszących. To połączenie świetnie wpasowuje się we współczesne trendy na czarno-białe meble w wysokim połysku. Zestawy Akrylic doskonale sprawdzą się również w kuchniach otwartych – ich efektowne fronty dodadzą wnętrzu stylu, a wykończenie akrylem sprawi, że szafki długo zachowają nieskazitelny wygląd.

Kuchnie Classen - meble kuchenne zestawy Akrylic

Meble kuchenne zestawy narożne Akrylic do dużych kuchni 200×220 cm.

Szafki wykończono aluminiowymi uchwytami, co dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter mebli. Do wyboru mamy 6 wariantów wykończenia blatów kuchennych, możemy więc dostosować meble do naszej kuchennej aranżacji. Szafki wyposażone są w solidne zawiasy z systemem cichego domykania, a w szufladach zastosowano prowadnice Modernbox z dociągiem i cichym domykiem. Dolne szafki mają 10 cm nóżki pozwalające na szeroką regulację poziomu. Do wyboru mamy mały zestaw 120 cm, średnią kuchnię 240 cm i komplet narożny 200×220 cm.

Meble kuchenne zestawy Akrylic - detale

Detale: jeden z wariantów blatu – Beige Pietra, zbliżenie na aluminiowe uchwyty, prowadnice szafek Modernbox, nóżki do regulacji wysokości (po montażu niewidoczne, ukryte za maskownicą).

Kuchnie Classen – tanie zestawy mebli kuchennych Rock

Kolejna propozycja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają rozwiązań eleganckich i jakościowych, a jednocześnie bardziej przystępnych cenowo. Tanie zestawy mebli kuchennych Rock to połączenie dolnych szafek z wzorem dębu, czyli wykończeniem tańszym w produkcji niż wysokopołyskowe fronty, z wiszącymi szafkami w wysokim połysku. Całość naprawdę robi wrażenie – kuchnia wygląda nowocześnie i elegancko, a proste stalowe uchwyty są idealnym uzupełnieniem wzornictwa kuchni Classen.

Kuchnie Classen - tanie zestawy mebli kuchennych Rock

Zestaw mebli kuchennych Rock do kuchni o długości 240 cm.

Szafki dostępne są w konfiguracjach: mała kuchnia 120 cm/4 elementy, zestaw mebli kuchennych 240 cm/8 elementów oraz kuchnia narożna 200×220 cm/12 elementów. Blat kuchenny można spersonalizować wybierając jedną z 6 dostępnych propozycji. Fronty szafek pokryte są wysokiej jakości lakierem, a 10 cm nóżki pozwalają na szeroką regulację poziomu. Drzwiczki wyposażono w solidne zawiasy z systemem cichego domykania, a prowadnice szuflad – Modernbox – posiadają dociąg i cichy domyk.

Tanie zestawy mebli kuchennych Rock - detale

Detale: jeden z wariantów blatu – Java Bloc, front wysokopołyskowy górnych szafek, detale szafek dolnych, solidne zawiasy Prestige.

Kuchnie Classen – zestawy mebli kuchennych Peo

Zestawy mebli kuchennych Peo wyróżniają się wysokopołyskowymi frontami o niebanalnym kolorze białej czekolady. Co ważne, meble na wysoki połysk są łatwe w czyszczeniu. Akryl doskonale chroni płytę i nawet plamy z buraków znikają po przetarciu szafki wilgotną szmatką. Kremowe wykończenie szafek Peo znakomicie się komponuje z wieloma materiałami i odcieniami – będzie doskonale pasować do kamienia, drewna, gładkiej bieli czy grafitu – możliwości są naprawdę szerokie. Indywidualny charakter aranżacji można podkreślić już na etapie wyboru blatu do mebli kuchennych – mamy do wyboru w sumie 6 zróżnicowanych wariantów wykończeń.

Kuchnie Classen - zestawy mebli kuchennych Peo

Zestaw mebli kuchennych narożnych Peo składający się z 12 elementów.

Podobnie jak w pozostałych przypadkach, kuchnie Classen Peo dostępne są w wariantach: meble kuchenne 120 cm/4 elementy, zestaw mebli kuchennych 240 cm/8 elementów, narożny komplet do kuchni 200×220 cm/12 elementów. Fronty pokryte są wysokiej jakości akrylem, natomiast uchwyty wykonano z aluminium, co podkreśla elegancki charakter całości. Solidne zawiasy wyposażone są w system cichego domykania, szuflady z prowadnicami Modernbox posiadają dociąg i cichy domyk, a 10 cm nóżki pozwalają na regulację wysokości blatów.

Zestawy mebli kuchennych Peo - detale

Detale: jeden z wariantów blatu – Sand Artisan, aluminiowe uchwyty, konstrukcja szafki z półkami i szufladą, prowadnice Modernbox.

Kuchnie Classen – meble kuchenne gotowe zestawy Flinton

Meble kuchenne Flinton to bardzo elegancka kolekcja grafitowych szafek na wysoki połysk, z zaskakującym delikatnym brokatowym przebłyskiem, uzupełnionych aluminiowymi uchwytami. Fronty pokryte są wysokiej jakości powłoką akrylową, możemy więc mieć pewność, że na długo zachowają swój elegancki wygląd. Gotowe zestawy doskonale sprawdzą się we wnętrzach w różnym stylu – będą pasować zarówno do stylu industrialnego, jak i wnętrz futurystycznych czy eleganckich nowoczesnych aranżacji w wysokim połysku. Do wyboru mamy 6 wariantów wykończenia blatu kuchennego.

Kuchnie Classen - meble kuchenne gotowe zestawy Flinton

Meble kuchenne Flinton – gotowy zestaw do klasycznej kuchni 240 cm.

Meble kuchenne dostępne są w trzech klasycznych wariantach: zestaw mebli kuchennych 120 cm/4 elementy, meble kuchenne zestawy 240 cm/8 elementów oraz narożne meble kuchenne gotowe zestawy 200×220 cm/12 elementów. Kuchnie Classen wyposażone są w solidne zawiasy z systemem cichego domykania, 10 cm nóżki pozwalające na szeroką regulację poziomu, prowadnice szuflad Modernbox z dociągiem i cichym domykiem oraz podnośniki gazowe w szafce nad okap. Zestaw doskonale sprawdzi się zarówno w kuchniach zamkniętych, jak i otwartych.

Meble kuchenne gotowe zestawy Flinton - detale

Detale: aluminiowe uchwyty, dwa z sześciu wariantów blatu, Portland i Grey Pietra, zbliżenie na fronty szafek.

***

Co sądzisz o kuchniach Classen? Chyba się zgodzisz, że te zestawy mebli kuchennych są świetnie dopasowane do potrzeb współczesnych mieszkań i domów – szeroki wybór wariantów i kolekcji daje naprawdę wiele możliwości. Daj znać w komentarzu, która kolekcja najbardziej przypadła Ci do gustu!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!