Stół ogrodowy Portland

(kod: 15259) Curver
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 15259

Opis produktu

Stół Portland polecany jest dla klientów poszukujących stabilnego stołu który posłuży klika sezonów. Charakteryzuje się unikalnym ułożeniem nóg wzmacniającym konstrukcję. Posiada nowoczesny, owalny blat o wymiarach 150 cm x 90 cm gwarantując komfort użytkowania dla 6 osób.
Specjalny, ukryty otwór w blacie oraz dodatkowy znajdujący się w poprzeczce łączącej nogi, umożliwia stabilne zamontowanie parasola pozwalającego osłonić się przed słońcem.
Materiałem użytym podczas produkcji stołu jest polipropylen – tworzywo sztuczne pochodzące częściowo z surowców wtórnych i w 100% nadające się do poddania recyklingowi. Odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie spłowieje pod wpływem promieni UV.
Stół Portland nie wygina się, nie butwieje ani nie odbarwia, w przeciwieństwie do stołów wykonanych z surowców naturalnych.  Stół jest stosunkowo lekki dlatego transport nie sprawi  większej trudności.

Utrzymanie stołu w czystości jest bardzo łatwe ponieważ do czyszczenia potrzeba tylko odrobiny płynu oraz mokrej szmatki.

Zamawiając Stół ogrodowy Portland otrzymują Państwo:

Stabilny stół z odczepianymi nogami i owalnym blatem.

Wymiary elementów zestawu:

Stół:
Długość: 150 cm
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 72 cm

Paczka:
Długość: 151 cm
Szerokość: 91 cm
Głębokość: 12 cm

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Waga paczki to 11,12 kg. Stolik jest do samodzielnego montażu który nie zajmie więcej niż kilka minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka i stół ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami ławka i stół ogrodowy w jednym ławka stół ogrodowy ławy i stół ogrodowy stół z ławkami ogrodowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x