Stolik z technorattanu Premio

(kod: 13929) Focus Garden
269 zł

Produkt niedostępny

kod: 13929

Opis produktu

Stolik Premio to podręczny mebel przeznaczony do użytku z leżankami ze względu na swoją niewielką wysokość - 44,5 cm. Premio został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stelaż wykonano z lekkiego aluminium odpornego na korozję, a zewnętrzna warstwa to plecionka technorattanowa. Na okrąłym blacie położona jest hartowana szyba, dzięki temu powierzchnia blatu jest równa. Szkło leży na gumowych przyssawkach zapobiegających przesuwaniu się blatu. Materiały wykorzystane do wykonania stolika Premio są odporne na zmienną pogodę, mogą pozostawać na zewnątrz, kolory nie zmieniają się pod wpływem słońca. Całość bardzo łatwo jest utrzymać w czystości.

Mocna, okrągła podstawa na której opiera się cała konstrukcja zapewni stabilność stolika. Noga wygięta w łuk jest niewątpliwą ozdobą. Funkcjonalny technorattanowy stolik Premio można zestawić z leżankami: PRADA, MARGO, WAVE oraz PREMIO.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Średnica: 520mm                                                                                              
  • Wysokość: 445mm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół nie wymaga montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x