Pufa ANGRY BIRDS MINION PIG

(kod: 14089)
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 14089

Opis produktu

Mamy coś w sam raz dla miłośników gry Anry Birds, którzy pewnie nie jedną godzinę poświęcili na zmagania tytułowych ptaków ze złymi świniami, które ukradły im jaja. Pufa Angry Birds Minion Pig łączy w sobie funkcję meble wypoczynkowego, elementu wystroju wnętrza oraz zabawki.

Tym razem pufa dziecięca doskonale odwzorowuje bohatera gry z drugiej strony barykady - Minion Pig. Pufa jest doskonała na prezent dla dziecka do wyposażenia pokoju dziecięcego. Wasze pociechy mogą się na niej bezpiecznie relaksować, bawić się nią i robić cokolwiek innego na co tylko mają ochotę.

Dziecięca pufa Angry Birds jest absolutnie bezpieczna dla dzieci. Do jej produkcji użyto materiałów wysokiej jakości. Poliester, z którego wykonana jest pufa dla dziecka, posiada atest PN-EN 71-9+A1:2008. Ponadto jest lekka, mogą więc z niej korzystać nawet młodsze dzieci i nie ma ostrych krawędzi, o które można by sobie zrobić krzywdę.

Pufa Angry Birds Minion Pig ma pojemność 270 litrów, waży zaledwie 6 kilogramów i wypełniona jest granulatem styropianowym. Jej dodatkową zaletą i jednocześnie ułatwieniem jest suwak, za pomocą którego można dosypywać granulat.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 70 cm
  • podstawa: 90 cm
  • wypełnienie: 270 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Pufa dostarczana jest przez firmę kurierską i od razu gotowa do użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwunasto miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×