Pufa dla dzieci ANGRY BIRDS RED BIRD

(kod: 14018)
Chyba każdy spotkał się przynajmniej raz z grą Angry Birds, czy to na smartfonie, na komputerze czy też na tablecie. Jeśli nie to bardzo polecamy. Gra zdobyła dużą popularność i wciągnęła wielu graczy w pomoc tytułowym ptakom w celu odz... pełny opis
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 14018

Opis produktu

Chyba każdy spotkał się przynajmniej raz z grą Angry Birds, czy to na smartfonie, na komputerze czy też na tablecie. Jeśli nie to bardzo polecamy. Gra zdobyła dużą popularność i wciągnęła wielu graczy w pomoc tytułowym ptakom w celu odzyskania skradziony przez złe świnie jaj...

Abstrahując jednak od istoty samej gry pufa dla dzieci Angry Birds jest połączeniem zabawki oraz siedzenia - bardzo wygodnej pufy, na której Wasze pociechy mogą odpoczywać w każdej pozycji. Dokładnie odzwierciedla jednego z głównych bohaterów gry. 

Pufa dziecięca Angry Birds Red Bird sprawdzi się doskonale jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Wygodna pufa z wypełnieniem o pojemności 270 litrów jest bezpieczna dla dziecka. Wewnątrz - jako wypełnienie - znajduje się granulat styropianowy.

Pufa do siedzenia nie posiada żadnych ostrych krawędzi oraz uszyta jest z najwyższej jakości poliestru. Pufy z serii Angry Birds posiadają atest PN-EN 71-9+A1:2008, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 70 cm
  • podstawa: 90 cm
  • wypełnienie: 270 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską.

Gwarancja:

Na produkt producent udzielił dwuletniej gwarancji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.