Pufa dla dzieci ANGRY BIRDS RED BIRD

(kod: 14018)
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 14018

Opis produktu

Chyba każdy spotkał się przynajmniej raz z grą Angry Birds, czy to na smartfonie, na komputerze czy też na tablecie. Jeśli nie to bardzo polecamy. Gra zdobyła dużą popularność i wciągnęła wielu graczy w pomoc tytułowym ptakom w celu odzyskania skradziony przez złe świnie jaj...

Abstrahując jednak od istoty samej gry pufa dla dzieci Angry Birds jest połączeniem zabawki oraz siedzenia - bardzo wygodnej pufy, na której Wasze pociechy mogą odpoczywać w każdej pozycji. Dokładnie odzwierciedla jednego z głównych bohaterów gry. 

Pufa dziecięca Angry Birds Red Bird sprawdzi się doskonale jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Wygodna pufa z wypełnieniem o pojemności 270 litrów jest bezpieczna dla dziecka. Wewnątrz - jako wypełnienie - znajduje się granulat styropianowy.

Pufa do siedzenia nie posiada żadnych ostrych krawędzi oraz uszyta jest z najwyższej jakości poliestru. Pufy z serii Angry Birds posiadają atest PN-EN 71-9+A1:2008, który świadczy o wysokiej jakości użytego materiału.

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 70 cm
  • podstawa: 90 cm
  • wypełnienie: 270 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską.

Gwarancja:

Na produkt producent udzielił dwuletniej gwarancji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole fotele obrotowe dla dzieci nowy styl fotele obrotowe dla dzieci zakup online

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×