Pufa do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG

(kod: 17516)
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 17516

Opis produktu

Pojedyncze siedzisko ogrodowe bez oparć to propozycja eleganckiej pufy raze z poduszką siedziskową. Jej uniwersalne wymiary 60x60 cm pozwalają na jego wykorzystanie w mieszkaniu, ogrodzie, balkonie, knajpce. 

Stelaż jest całkowicie odporny na rdzewienie dzięki jego wykonaniu z aluminiowych profili. Elegancję pufy ogrodowej tworzy piękna plecionka z technorattanu. Pufa może być wykorzystywana wewnątrz i na zewnatrz ponieważ wszystkie użyte materiały są odporne na warunki atmosferyczne tj. stelaż oraz plecionka. Wygodę zapewnia również poduszka siedziskowa, którą należy 

Pufa do ogrodowego zestawu technorattanowego dostępny jest w kilku wariantach kolorów. Kolekcja mebli GONG to propozycja różnych modułów oraz elementów modułowych dzięki czemu to Państwo możecie skomponować zestaw pod swoje potrzeby.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Pufa do ogrodowego zestawu technorattanowego GONG otrzymują Państwo:

  • jedną pufę z poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 35 cm
  • waga: 6 kg

Wymiary pufy technorattanowej z zestawu mebli GONG

Dostawa i montaż mebli:

Pufa z technorattanu GONG dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, w opakowaniu z folii o wymiarach 60x60x35 cm.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu. Produkt odporny na warunki atmosferyczne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×