Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Pufa do salonu Infinity - Wersal

(kod: 16979) Produkt wyprodukowany w Polsce Wersal Meble
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 16979
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Niezwykle elegancka i funkcjonalna – taka właśnie jest pufa Infinity. Ten nowoczesny model, produkowany przez polskiego producenta Wersal, cieszy się dużą popularnością. To niezwykła ozdoba salonu i komfortowe siedzisko.

Materiał pufy Infinity

Pufa Infinity dostępna jest w 4 obiciach z ekoskóry oraz 4 kolorach tapicerki. Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka pufy Infinity

Design modelu sprawia, że pufa idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Pufa posiada plastikowe, czarne stopki. Ciekawe detale i wzornictwo wzbudzają zachwyt i uznanie dla dobrego gustu właścicieli.

Pufa Infinity zbliżenie

Pufa Infinity posiada profilowane tapicerowane siedzisko zapewniające idealne podparcie. Przemyślanie ułożone sprężyny faliste oraz wysoka jakość tkaniny zapewniają wygodę korzystania i odpowiednią amortyzację.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy Osaka

  • Długość: 90 cm
  • Głębokość: 70 cm
  • Wysokość: 40 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pufa Infinity zabezpieczona jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie została uszkodzona w transporcie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x