Pufa ogrodowa do mebli Bello Giardino

485 zł

Produkt niedostępny

kod: 15047

Opis produktu

Nowoczesna i elegancka pufa ogrodowa do mebli Bello Giardino zachwyci osoby, które stawiają wysoko poprzeczkę jakości i precyzji wykonania. Pufa może równie dobrze być samodzielnym elementem, jak i dodatkiem do zestawu mebli ogrodowych, który już posiadacie. Pufa sprawdzi się jako element wyposażenia w mieszkaniu, w ogrodzie, na tarasie czy na werandzie.

Pufa ogrodowa świetnie radzi sobie z rozmaitymi warunkami zewnętrznymi. Może z powodzeniem stać na dworze przez cały rok. To dzięki temu, że pufa do mebli Bello Giardino została wykonana z trwałego i elastycznego technorattanu. Technorattan jest materiałem wodoodpornym, odpornym na działanie czynników pogodowych oraz odporny na działanie szkodliwych promieni UV.

Dzięki tym cechom charakterystycznym pufa ogrodowa nie odkształca się, nie traci swojego intensywnego brązowego koloru i posłuży przez długi czas. Dodatkowym atutem jest absolutny brak konieczności konserwacji produktu oraz łatwość w utrzymaniu. Do czyszczenia pufy potrzebna jest tylko woda. Dopuszcza się stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Do pufy ogrodowej dołączono wygodną poduszkę w kolorze ecru z poliestrową, wodoodporną poszewką z wszystym suwakiem. Zamek błyskawiczny w poszewce znacznie ułatwia jej zdjęcie i oddanie do prania.

Technorattanowa pufa ogrodowa do mebli Bello Giardino opiera się na stabilnej i lekkiej zarazem konstrukcji aluminiowej.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • szerokość: 70 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 30 cm

Wymiary paczki:

  • długość: 72 cm
  • szerokość: 72 cm
  • wysokość: 32 cm
  • waga: 10 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt zapakowany w jedno pudełko dostarczany jest przez kuriera.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka skrzynia ogrodowa do 90 cm bello giardino skrzynia ogrodowa bello giardino skrzynia na poduszki bello giardino skrzynia na poduchy skrzynia ogrodowa doza z technorattanu szer 160 cm skrzynia ogrodowa do zestawu monaco bella giardino skrzynia ogrodowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×