Pufa WHITE BIRD-MATILDA SEAT S

(kod: 14097)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14097

Opis produktu

Gra Angry Birds zdobyła serca graczy na całym świecie. Ta z pozoru łatwa gra, która polega na rozbijaniu tytułowymi ptaszkami umocnień, za którymi słyną złe świnie na dobre zagościła na tabletach, smartfonach czy komputerach. Teraz, dzięki pufom Furini, możecie przenieść część świata gry do pokoju Waszego dziecka.

Pufa White Bird-Matilda Seat S ma kształt fotela o wysokości 75 cm. Ma pojemność 130 litrów. Wypełniona jest granulatem styropianowym, który zawsze można uzupełnić, dzięki wszytemu w powłokę zamkowi błyskawicznemu.

Poliester, z którego wykonana jest pufa do pokoju dziecięcego, ma atest PN-EN 71-9+A1:2008. Jest bezpieczna dla dzieci, nie zawiera żadnych ostrych elementów, o które możnaby sobie zrobić krzywdę.

Pufa dla dzieci z motywem Angry Birds to uniwersalny pomysł na prezent dla dziecka, a także funkcjonalny fotel, na którym Wasze pociechy mogą odpoczywać, uczyć się i bawić.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 65 cm
  • pojemność: 130 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Oferowany produkt dostarczany jest przez kuriera.

Gwarancja:

Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×