Pufa YELLOW BIRD-CHUCK SEAT S

(kod: 14096)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14096

Opis produktu

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier na komputery, tablety oraz smartfony. Setki tysięcy graczy na całym świecie codziennie zmagają się z wyzwaniami stawianymi przez złe świnie, które ukradły jaja tytułowym ptaszkom. Teraz, dzięki pufie Angry Birds Yellow Bird=Chuck Seat S macie możliwość przeniesienia klimatu z gry do pokoju dziecka i nie tylko.

Pufa Yellow Birds-Chuck Seat S posiada haftowany motyw z gry Angry Birds. To nie tylko element wystroju wnętrza do pokoju dziecka. To także funckjonalny fotel, pluszak i zabawka.

Pufa z motywem Angry Birds ma kształt fotela z oparciem o wysokości 75 cm. Pufa jest bardzo bezpieczna dla dzieci. Wykonano ją z poliestru mającego odpowiedni atest PN-EN 71-9+A1:2008. Poza tym w pufie brak ostrych krawędzi, o które dzieci mogłyby sobie zrobić krzywdę.

Pufa z serii Angry Birds jest wypełniona granulatem styropianowym. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu można dodawać samodzielnie granulat, gdy zajdzie taka potrzeba. Pojemność pufy dziecięcej to 130 litrów.

Pufa z oparciem to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka i nie tylko.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 65 cm
  • pojemność: 130 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez kuriera w stanie do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Pufa objęta jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×