Pufa z oparciem BLACK BIRD-BOMB SEAT S

(kod: 14091)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14091

Opis produktu

Pufa z oparciem Black Bird-Bomb Seat S nawiązuje swoim motywem do jednej z najpopularniejszych gier ostatnich czasów. Angry Birds, bo o tej grze mowa, jest znana na całym świecie. Wielu graczy na całym świecie dało się wciągnąć w rozgrywkę, która polega na rozbijaniu umocnień złych świń, które podstępnie skradły tytułowym ptaszkom jajka.

Na pufie znajduje się podobizna bohatera z popularnej gry Angry Birds oraz napis. wszystkie elementy są haftowane.

Sama pufa dziecięca wykonana jest w kształcie fotela z oparciem o wysokości 75 cm. Ten wypoczynkowy fotel dla dzieci jest bardzo bezpieczny. Poliester posiada atesty jakości PN-EN 71-9+A1:2008. Ponadto sama pufa dziecięca nie posiada żadnych ostrych krawędzi, o które można sobie zrobić krzywdę. Podobnie waga pufy dla dzieci to tylko 4 kilogramy - oznacza to, że poradzą sobie z nią nawet mniejsze dzieci.

Pufa z oparciem Black Bird-Boms Seat S może służyć jako mebel, zabawka czy oryginalny element wystroju wnętrza. To doskonały pomysł na prezent, który dla wiele radości. 

Pufa z siedziskiem ma 130 litrów pojemności. Wypełniono ją granulatem styropianowym. Wszyty suwak pozwala na dosypanie granulatu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 65 cm
  • pojemność: 130 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem kuriera i od razu gotowy do użycia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×