Pufa z oparciem BLUE BIRDS SEAT S

(kod: 14098)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14098

Opis produktu

Pufa z oparciem Blue Birds Seat S to doskonała oferta nie tylko dla wielbicieli zmagań tytułowych ptaszków ze świniami, które podstępnie skradły im jajka. To także znakomity pomysł na urozmaicenie wnętrza pokoju dziecka oraz pomysł na prezent.

Oferowana pufa jest bezpieczna dla dzieci. Wykonano ją z poliestru, który posiada atest PN-EN 71-9+A1:2008. Ponadto pufa nie ma ostrych krawędzi, którymi możnaby sobie zrobić krzywdę. 

Pufa do pokoju dziecięcego Angry Birds posiada podobiznę z motywem z gry oraz haftowany napis. Pufa z siedziskiem w kształcie fotela ma 75 cm wysokości, a jej podstawa ma 60 cm. Wypełniona jest 130 litrami granulatu styropianowego. Dużym udogodnieniem i zaletą pufy dla dzieci jest wszyty suwak ułatwiający uzupełnianie znajdującego się wewnątrz granulatu.

Pufy dla dzieci z serii Angry Birds to element dekoracyjny a także funkcjonalny mebel, na którym Wasze pociechy będą mogły odpoczywać, uczyć się i bawić.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 60 cm
  • pojemność: 130 litrów

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Oferowany produkt dostarczany jest przez firmę kurierską.

Gwarancja:

Producent objął produkt dwudziestocztero miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×