Pufa z siedziskiem KING PIG SEAT S

(kod: 14090)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14090

Opis produktu

Nawet jeśli nie graliście w tę grę to na pewno o niej usłyszeliście - Angry Birds, bo o nich mowa, zdobyły popularność na całym świecie i wciągnęły tysiące graczy by pomóc tytułowym ptaszkom odzyskać jaja podstępnie skradzione przez złe świnie.

Pufa z siedziskiem King Pig Seat S Angry Birds to pufa zrobiona na kształt fotela. Posiada wygodne oparcie. Wasze dzieci mogą na niej wygodnie siedzieć podczas oglądania ulubionej bajki, zabawy czy po prostu odpoczynku.

Pufa dziecięca z siedziskiem jest bardzo bezpieczna dla dzieci. Wysokiej jakości poliester posiada atest PN-EN 71-9+A1:2008, a także nie ma żadnych ostrych krawędzi, o które dziecko mogłoby sobie zrobić krzywdę. Pufa-fotel King Pig Seat S jest doskonałym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego oraz trafionym prezentem dla dzieci.

Pojemność pufy dziecięcej z motywem Angry Birds to 130 litrów i wypełniona jest granulatem styropianowym. Waży zaledwie 4 kilogramy, dzięki czemu jest bezpieczna nawet dla mniejszych dzieci. W pufie znajduje się zamek błyskawiczny, który ułatwia  dosypywanie granulatu.

Pufa dziecięca w kolorze niebieskim ma wyhaftowane elementy. Na oparciu znajduje się podobizna postaci z gry, natomiast z boku siedziska znajduje się napis "Angry Birds"

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 65 cm
  • pojemność: 130 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Oferowany produkt dostarczany jest przez kuriera.

Gwarancja:

Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na zabawki z siedziskiem skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia rattanowa z siedziskiem skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa drewniana z siedziskiem skrzynia balkonowa z siedziskiem skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem 100 x 40 skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×