Pufa z siedziskiem RED BIRD SEAT S

(kod: 14099)
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 14099

Opis produktu

Angry Birds to gra, która podbiła nasze smartfony, tablety, a nawet komputery. Tysiące graczy na całym świecie codziennie uczestniczą w zmaganiach tytułowych ptaszków ze złymi świniami, które podstępem skradły jaja i za żadne skarby nie chcą im oddać. Oferowana pufa z siedziskiem Red Bird Seat S z motywem z gry Angry Birds pozwoli Wam przenieść choć trochę klimatu z gry do pokoju Waszego dziecka. 

Pufa jest bezpieczna dla dziecka. Poliester, z którego została wykonana, posiada atest PN-EN 71-9+A1:2008. Ponadto w pufie nie ma elementów niebezpiecznych, którymi dzieci mogą sobie zrobić krzywdę.

Poufa ma 75 cm wysokości, a jej podstawa ma 60 cm. Wypełniona jest 130 litrami granulatu styropianowego, który można łatwo i szybko uzupełnić, dzięki wszystemu suwakowi. Elementy znajdujące się na pufie są haftowane.

Pufa dziecięca z serii Angry Birds to znakomity pomysł na prezent dla dziecka. Wasze pociechy będą mogły na niej bezpiecznie odpoczywać, bawić się i uczyć.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pufy:

  • wysokość: 75 cm
  • podstawa: 60 cm
  • pojemność: 130 litrów

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem kuriera.

Gwarancja:

Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na zabawki z siedziskiem skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia rattanowa z siedziskiem skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa drewniana z siedziskiem skrzynia balkonowa z siedziskiem skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem 100 x 40 skrzynia technorattan z siedziskiem skrzynia technorattan z siedziskiem o wym 100 na 70

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×