Kup w ciągu: 21h 16m 32s - wyślemy jutro

Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey

399 zł 349 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 17,45zł

 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 26.08.2019
 • Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 26.08.2019
 • Pozostało: 2d 21h 16min
 • kod: 21930

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor szary
Materiał technorattan
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Stelaż aluminiowy
Struktura płaska

Opis produktu

Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey stanowi propozycję, która pozwoli rozbudować zestawy mebli ogrodowych Trivento dostępne w naszym sklepie. Mebel ten może być wykorzystywany również jako samodzielne siedzisko, które odnajdzie się na małym balkonie, w ogrodzie czy na tarasie, a także w przestrzeniach komercyjnych takich jak hole czy poczekalnie. Pufa Trivento Dark Grey stanowi połączenie wysokiej jakości wykonania oraz dużej funkcjonalności. Swoje unikalne wzornictwo zawdzięcza projektowi, który nawiązywał do najnowszych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni ogrodowych.

Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey

Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey wykonana jest dwóch rodzajów eleganckiej plecionki technorattanowej, która prezentuje się niezwykle efektownie. Posiada ona kształt sześcianu o bokach 40 cm. Na siedzisku tego wyjątkowego mebla znajduje się poduszka o grubości 8 cm, która w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania i gwarantuje wygodne siedzenie na pufie nawet przez kilka godzin. Pufa Trivento posiada wybarwienie w kolorze ciemnoszarym, a poduszka siedziskowa utrzymana jest w kolorystyce delikatnie odmiennej, co od strony estetycznej jest bardzo oryginalne i stylowe. Mebel ten wykonano z identycznej plecionki, jak zestawy mebli ogrodowych Trivento w kolorze Dark Grey, dzięki czemu stworzy ona z nimi spójną wizualnie całość i stanie się ich nierozerwalnym elementem.

Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey posiada stelaż wykonany z aluminium, który cechuje się bezwzględną odpornością na działanie korozji oraz warunków pogodowych. Podobne właściwości posiada plecionka posiadająca poziome przeploty z technorattanu, które stanowią szerokie, płaskie włókna oraz przeploty technorattanowe pionowe - wąskie i okrągłe. Mebel ten wykonany jest w całości z materiałów, które nie wymagają konserwacji i sprawiają, że może on stać na zewnątrz nawet przez cały rok. Poduszka siedziskowa posiada zdejmowaną poszewkę, którą w przypadku zabrudzenia można uprać.

Pufa Trivento Grey to produkt, który może być wykorzystywany jako wolnostojący i samodzielny, ale przede wszystkim jest on dedykowany jako uzupeniające siedzisko do zestawów Trivento oferowanych w naszym sklepie. Jej kształt to idealny sześćian tj. 40x40x40 cm oraz dodatkowo podnoszaca komfort użytkownika poduszka o grubości 8 cm.

Zestawy, które wykonane są z identycznej plecionki to:

 • Meble technorattanowe Trivento Dark Grey (2 fotele + sofa dwuosobowa + stolik)
 • Trivento 3 Dark Grey (sofa 3-osobowa) meble technorattanowe (2 fotele + sofa trzyosobowa + stolik)
 • Trivento 3 Dining Dark Grey (sofa 3-osobowa) meble technorattanowe (2 fotele + sofa trzyosobowa + stół obiadowy)
 • Meble technorattanowe Trivento Dark Grey z pufami (2 fotele + sofa dwuosobowa + stolik+ dwie pufy)
 • Technorattan zestaw ogrodowy Trivento 3 Dark Grey z pufami (2 fotele + sofa trzyosobowa + stolik + dwie pufy)
 • Trivento 3 Dining Dark Grey z pufami (2 fotele + sofa trzyosobowa + stół obiadowy + dwie pufy )

 

Zobacz także powiązane: meble rattanowe, meble technorattanowe

Zamawiając Pufa z technorattanu Trivento Dark Grey otrzymują Państwo:

 • jedna pufa z jedną poduszką siedziskową

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary technorattanowej pufy Trivento

 • szerokość: 40 cm
 • głębokość: 40 cm
 • wysokość: 40 cm
 • wysokość z poduszką: 48 cm
 • grubość poduszki: 48

Kluczowe parametry:

Kolor szary
Materiał technorattan
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Stelaż aluminiowy
Struktura płaska

Dostawa i montaż mebli:

Pufa z technorattanu Trivento Grey dostarczana jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest gotowa do użytku i nie wymaga montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Meble technorattanowe Trivento

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×