Panel poliuretanowy 3D - VIA Panels Quad

VIA Panels Quad
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 16171) Produkt wyprodukowany w Polsce VIA Panels
 • Biały
 • Piaskowy
Painkowe panele 3D wykonane z poliuretanu to doskonała alternatywa dla dośc cięzkich paneli gipsowych. Marka VIA Panels oferuje panele trójwymiarowej najwyższej jakosci o urozmaiconym, nowoczesnym wzornicwie. Panele poliuretanowe ... pełny opis
69 zł

Produkt niedostępny

kod: 16171

Opis produktu

Painkowe panele 3D wykonane z poliuretanu to doskonała alternatywa dla dośc cięzkich paneli gipsowych. Marka VIA Panels oferuje panele trójwymiarowej najwyższej jakosci o urozmaiconym, nowoczesnym wzornicwie. Panele poliuretanowe VIA Panels tworzone są w Polsce. Marka ta działa na polskim rynku od wielu lat, dzięki czemu doświadczenie oraz precyzja przekładają się na wysoką jakośc produktu końcowego.

VIA Panels Logo Quad

Model Quad to prostota i nowoczesna w jednym ujęciu. Geometryczna forma z lekko złagodzonymi krawędziami idealnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Lekko zakrzywiona powierzchnia doskonale odbija światło, dzięki czemu uzyskujemy efekt 3D.

Panele poliuretanowe VIA Panels Quad

Poliuretanowe panele 3D VIA Panels wykonywane są z samogasnącego poliuretanu. Pianka ta jest twarda, bardzo wytrzymała a równocześnie lekka - jest to niewątpliwie zaleta podczas montażu paneli na ścianie.

Produkt wykorzystywany może być we wnętrzach - montować można je na ścianiach jak i suficie dzieki małej wadze. Stosowane mogą być we wszystkich pomieszczeniach - zarówno domowych jak i w przestrzeni publicznej.

 

 

Produkt sprzedawany jest w stanie surowym. Dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych, które są podkładem do malowania - kolor biały oraz piaskowy - do ciemnejszych kolorów. Po zamontowaniu paneli na ścianie można pomalowac je farbą na dowolny kolor. Wykorzystać do tego można metodę natryskową, bądź też wałek z długim włosiem.

Panele poliuretanowe oprócz funkcji dekoracyjnej zapewniają także docieplenie oraz wygłuszenie pomieszczenia, w którym są montowane.

Panele poliuretanowe VIA Panels Quad aranżacja

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami (dopłata doliczana do każdej sztuki):

1. Malowane farbą na wybrany kolor – 6,15zł brutto + koszt farby (opcja wyceniana indywidualnie)  - z palety barw NCS lub Ralcolor: Zobacz Ralcolor

2. Malowanie farbą na standardowy kolor - 6,15zł
Dostępna kolorystyka: 

 • Słoneczne Wzgórze Śnieżka
 • Szary Klasyczny Dekoral
 • Upalna Savana Śnieżka
 • Kawowy Welur Dekoral
 • Piasek Pustyni Dekoral (naturalny)
 • Magiczny fiolet Dekoral
 • Bukiet Róż Śnieżka

a) + 3,08zł kolor satynowy (z powyższej wymienionych kolorów)
b) + 4,32zł  kolor Dulux Creations połysk (Kosmiczna Noc, Pełnia Księżyca, Brokat) - wzornik kolorów

3. Malowanie farbami firmy VALPAINT (min logistyczne 8szt, czas realizacji +~8dni roboczych) - wzornik - Polistof lub Valsetin - 48,59zł 

4. Pokrycie panela betonem architektonicznym – 28,00zł (cena zawiera koszt materiału).

5. Flockowanie paneli – faktura z lekkim meszkiem - 24,60zł (min logistyczne 10szt)  - wzornik kolorów

Uwaga: usługi niestandardowe mogą nieznacznie wydłużyć termin realizacji

W razie pytań bądź wątpliwości –  skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Rozmiary panela Quad Via Panels

 • Szerokość: 50 cm
 • Wysokość: 50 cm
 • Grubość: 3,5cm
 • Waga panela: 0,7 kg
 • Pole powierzchni: 0,25 m2
 • Użycie na 1 m2: 4 szt
 • Cena za 1 m2: 246 zł
 • Materiał: poliuretan

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Panele zapakowane są pojedynczo – w opakowanie kartonowe – które następnie są umieszczone w opakowaniu zbiorczym dla danego zamówienia.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia – polecany klej to DEN BRAVEN Unifix oryginal biały (Polymer). Panele można dowolnie docinać – niezbędny będzie do tego nożyk do tapet (zalecamy szerokie ostrze 18 mm - aby pewniej przeprowadzić cięcie).

Zobacz jak prosty jest montaż poliuretanowych paneli 3D: Instrukcja montażu paneli poliuretanowych

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.