Regał do biura na segregatory Murano czarny

899 zł 769 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 38,45zł

  • Wysyłka do 8 tygodni
  • kod: 15414

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Każde biuro, gabinet jak i dom powinien być wyposażony w praktyczny regał na segregatory. Pięknie wykonany będzie podkreślał wystrój wnętrza i jednocześnie pełnił praktyczną rolę.

Regał Murano czarny połysk to konstrukcja, na którą składa się pokryta lakierem akrylowym 18 milimetrowa płyta MDF. Akrylowa powierzchnia nadaje regałowi idealnie gładką strukturę, uzyskana dzięki lakierowi „tafla szkła” jest bardzo odporna na zarysowania. 190 cm wysokość i szerokość na 80 cm sprawia, że mebel jest bardzo „ustawny”. Regał biurowy wyposażony jest w 5 pojemnych, matowych półek. Tył regału wykonano z bardzo solidnej płyty HDF, która w niewidocznej części jest w stanie surowym.

Mebel wyposażono również w trzymilimetrowe, plastikowe ślizgacze, dzięki którym można go precyzyjnie ustawić, bez ryzyka zarysowania podłogi.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 190 cm
  • Głebokość: 36 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 187 x 41 x 12 cm i wadze 42 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x