Regał biurowy na dokumenty Murano dąb sonoma

  • Dąb sonoma + biały połysk
  • Biały połysk
  • Czarny połysk
  • Wenge
Regał jest przydatnym meblem w każdym biurze, swoje zastosowanie ma również w domu. Regał biurowy Murano świetnie sprawdzi się jako miejsce do archiwizowania dokumentów. Regał wykonany jest z 18 mm płyty wiórowej i płyty MDF. Cz... pełny opis

699 zł

515 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 25,75zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15415

Opis produktu

Regał jest przydatnym meblem w każdym biurze, swoje zastosowanie ma również w domu. Regał biurowy Murano świetnie sprawdzi się jako miejsce do archiwizowania dokumentów.

Regał wykonany jest z 18 mm płyty wiórowej i płyty MDF. Część z płyty wiórowej pokryta jest laminatem wiernie odwzorowującym dąb sonoma. Natomiast półki wykonane z płyty MDF pokrywa akryl na przedniej krawędzi. Pozostała część półek jest matowa. Tył regału Murano wyprodukowano z płyty HDF, której niewidoczna część jest w stanie surowym. Praktyczne wymiary regału pozwalają na swobodne korzystanie z dokumentów znajdujących się na półkach. Wymiary szafy, 190 cm wysokości i 80 cm szerokości, powodują, że łatwo ją ustawić i zaadoptować do istniejących warunków. Plastikowe trzymilimetrowe ślizgacze dają możliwość łatwego i precyzyjnego ustawienia regału.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 190 cm
  • Głebokość: 36 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 187 x 41 x 12 cm i wadze 42 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • ANKA

    produkt zgodny z zamówieniem, jakość dobra.....polecam