Regał biurowy otwarty Murano

(kod: 10252) Hubertus
599 zł 435 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 10252

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Regał otwarty jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura, gabinetu oraz domu. Regał Murano wenge to pozornie prosta konstrukcja, która jednak zaskakuje stylowym designem. Uniwersalna kolorystyka regału pozwala na dopasowanie go do każdego wnętrza.

Regał biurowy otwarty Murano skonstruowany jest z 18 mm płyty wiórowej pokrytej laminatem odwzorowującym z precyzją słoje egzotycznego drewna wenge. 5 półek zamontowanych wewnątrz regału daje możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni na książki lub segregatory. Tył regału Murano wykonano z twardej płyty HDF, dzięki czemu regał jest bardzo stabilny. Niewidoczna część „pleców” regału jest w stanie surowym.

Dla zwiększenia komfortu ustawiania regału wenge, pod spodem zamontowano trzymilimetrowe, plastikowe ślizgacze. Dzięki nim można precyzyjnie ustawić mebel, nie zarysowując podłogi.

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 187 x 41 x 12 cm i wadze 42 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×