Regał nowoczesny Samar

(kod: 13076)
  • Biały alaska
  • Wenge
  • Dąb sonoma
  • Olcha
  • Popiel
Regał Samar jest oryginalnym meblem o nowoczesnych kształtach półek. Przykuwa uwagę niebanalnością i zarazem funkcjonalnością. Jego wręcz artystyczny wygląd pozwala na różne przeznaczenie jego poszczególnych półek. Idealnie sprawd... pełny opis
925 zł
+ dostawa 39 zł
Kup na raty: 20 x 48,20zł
Wysyłka do 16 dni
kod: 13076
Wybierz Kolor:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 30

Opis produktu

Regał Samar jest oryginalnym meblem o nowoczesnych kształtach półek. Przykuwa uwagę niebanalnością i zarazem funkcjonalnością. Jego wręcz artystyczny wygląd pozwala na różne przeznaczenie jego poszczególnych półek.

Idealnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale również w poczekalni, restauracji czy biurze również jako element wystroju wnętrza. Regał bardzo dobrze się komponuje z półkami Masbate.

Do budowy regału użyto płytę laminowaną firmę KRONOPOL. Konstrukcja regału, czyli elementy zewnętrzne: podstawa, boki i góra wykonane są z płyty o grubości 36 mm, zaś pozostałe elementy wewnętrzne z płyty o grubości 18 mm, dzięki czemu podkreślona jest elegancja konstrukcji.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 190
Głębokość [cm] 30

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.