Regał otwarty z dwoma półkami 01B

(kod: 09907)
402 zł

Produkt niedostępny

kod: 09907
Wybierz Plecy modułu::
Wybierz Maskownice::
Wybierz Komplet 4 nóżek::
Wybierz Komplet 11 naklejek w jednym kolorze::

Opis produktu

Regał otwarty z dwoma półkami 01B to doskonały element wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. Z powodzeniem pomieści ulubione zabawki, misie i książki.
Wymiary regału otwartego z dwoma półkami 01B:
- szerokość: 70 cm,
- wysokość: 70 cm,
- głębokość: 40 cm,
- maskownice otworów: średnica 8cm
- nóżki: wysokość - 3cm, średnica - 8cm
Korpus regału wykonano z płyty laminowenej o barwie jasny popiel. Półki również skonstruowano z płyty laminowanej, jednak w kolorze białym.
Tylną ścianę tworzy łamana na pół płyta hdf. Wszelkie otwory maskowane są przy pomocy maskownic wykonanych z hdf-ki o średnicy 8cm.
Regał otwarty z dwoma półkami 01B przeznaczony jest do podwieszenia na ścianie, jednak za dopłatą mają państwo możliwość domówienia kompletu nóżek, za sprawą którego regał może również stać na podłodze.
Istnieje możliwość dowolnego skomponowania kolorów nóżek, maskownic i płyt tworzących plecy modułu (kolory poszczególnych elementów prosimy podać w uwagach do zamówienia).

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×