Regał otwarty z jedną półką 01A

(kod: 09906)
380 zł

Produkt niedostępny

kod: 09906
Wybierz Plecy modułu::
Wybierz Maskownice::
Wybierz Komplet 4 nóżek::
Wybierz Komplet 11 naklejek w jednym kolorze::

Opis produktu

Modułowy otwarty regał z jedną półką 01A.
Regał zaprojektowany został z myślą o zawieszeniu go na ścianie. W przypadku wyboru wariantu z nóżkami, może stać również na podłodze.
Korpus regału wykonany został z laminowanej płyty meblowej w kolorze jasny popiel, półka zaś z laminowanej płyty meblowej w kolorze białym.
Tylna ściana skonstruowana jest z łamanej na pół, lakierowanej płyty hdf. 
Maskownice, zakrywające otwory zbudowano z lakierowanej hdf-ki.
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia nóżek zbudowanych z lakierowanego drewna, mocowanego na taśmę samoprzylepną.
Istnieje możliwość dowolnego skomponowania kolorów nóżek, maskownic i płyt tworzących plecy modułu (kolory prosimy podać w uwagach do zamówienia).
Tylna ściana, maskownice otworów oraz nóżki dostępne są w 6 intensywnych wariantach kolorystycznych pozwalających na różnorodne kombinacje w celu dopasowanie odpowiedniego odcienia do gustu Państwa i Państwa dzieci.
Wymiary:
- szerokość: 70 cm,
- wysokość: 70 cm,
- głębokość: 40 cm,
- maskownice otworów: średnica 8cm
- nóżki: wysokość - 3cm, średnica - 8cm

Serdecznie polecamy!

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x