Regulowane biurko dla dzieci w stylu skandynawskim Des-6 Flip

(kod: 20195) Produkt wyprodukowany w Polsce Womeb Meble
330 zł

Produkt niedostępny

kod: 20195

Opis produktu

Zachowany w minimalistycznym stylu mebel może pełnić dwie funkcje i mieć dwa różne rozmiary. Jeśli chcemy stworzyć z mebla stolik lub biurko dla dziecka wystarczy je odpowiednio zmontować. Regulowane biurko dla dzieci w stylu skandynawskim DES-6 Flip to świetnie przemyślany mebel, który na pewno sprawdzi się w pokoju dziecka.

Biurko Flip - Womeb

O jego praktycznej stronie świadczy nie tylko możliwość zmontowania z niego stolika lub biurka, w zależności od potrzeb, ale także to, że regulowane biurko dla dzieci w stylu skandynawskim Des-6 Flip – to bardzo solidny mebel wykonany z drewna i płyty MDF. Podstawa mebla wyprodukowana została z poprzeczek z litego drewna sosnowego, które pomalowano lakierem bezbarwnym. W ten sposób udało się zachować naturalny charakter sosny, który doskonale komponuje się z białym kolorem blatu. Zarówno blat jak i tylna przegroda, które wykonane są właśnie z płyty MDF, zabezpieczono dodatkowo specjalną listwą PCV znajdującą się na obrzeżach.

Jeśli zmontujemy z elementów montażowych stolik będzie on miał wymiary 52 cm wysokości, 70 cm głębokości oraz 80 cm szerokości (taka sama wartość dla biurka). Natomiast wysokość biurka wyniesie 65 cm a głębokość 57cm.

Womeb stolik Flip

Marka Womeb to polski producent mebli, w którego ofercie znajdziemy zarówno meble do przechowywania takie jak komody, regały a także stoliki kawowe, stoły, konsole. Wszystkie produkty zachowane są w nowoczesnej i minimalistycznej formie. Materiały, z jakich sa wykonywane zostały starannie wyselekcjonowane tak, aby meble pięknie się prezentowały i służyły przez długie lata. Marka oferuje meble wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, o ciekawym wzornictwie.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary regulowanego biurka Des Flip

Wymiary:

  • wysokość: stolik 52 cm / biurko 65 cm
  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: stolik 70 cm / biurko 57 cm

Materiał: blat: płyta laminowana biała, gładka + obrzeże PCV, stelaż: drewno lite, sosnowe, lakierowane bezbarwnie, półmat

Waga: 15 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu - INSTRUKCJA

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta dla osób fizycznych oraz 12 miesięczną dla firm.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci ławka ogrodowa w stylu angielskim ławki ogrodowe w stylu angielskim krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×