Stolik aluminiowy Relax

(kod: 13928) Focus Garden
129 zł

Produkt niedostępny

kod: 13928

Opis produktu

Ciemnoszary stolik Relax wykonany jest z aluminium i szkła. Mebel jest dedykowany do leżaków Relax i Riva. Wysokość stolika to jedynie 30 cm, dzięki temu przedmioty ustawione na nim są na wyciągnięcie ręki gdy relaksujemy się na leżaku. 

Stelaż wykonany z aluminium malowanego proszkowo jest odporny na rdzę, a przy tym mało waży co ułatwia przenoszenie mebla. Stolik może pozostawać na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. Blat wykonany z hartowanego, dymionego szkła jest odporny na uszkodzenia. Stolik Relax jest estetycznie wykończony, do tego jego rogi zapezbieczone są w taki sposób, aby nie było żadnych ostrych krawędzi.

Zobacz także powiązane: stoły ogrodowe metalowe, meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 490mm   
  • Szerokość: 345mm
  • Wysokość: 300mm                                                                                         

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół nie wymaga montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x