Reno Melange White zestaw mebli technorattanowych

(kod: 18040) Focus Garden
3 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 18040

Opis produktu

Kiedy nadchodzi sezon wiosenny, warto pomyśleć o odpowiednim zestawie mebli ogrodowych, aby komfortowo i przyjemnie móc spędzać czas na balkonie, tarasie lub w ogródku. Meble powinny być jednocześnie wygodne, stabilne i odporne na zmienną pogodę. Zestaw mebli technorattanowych RENO Melange White spełnia wszystkie powyższe wymagania. Komplet składa się z praktycznej i wygodnej 2-osobowej sofy, 2 komfortowych foteli oraz stolika kawowego. Na sofach i fotelach znajdują się bardzo wygodne, grube poduszki, podnoszące komfort użytkowania.

Zestaw technorattan Reno Melange White

Do produkcji zestawu mebli technorattanowych RENO Melange White użyto bardzo dobrego materiału – technorattanu o wyplocie płaskim i okrągłym, który jest odporny na deszcz, mróz i śnieg. Istotne jest także to, że technorattan jest odporny również na działanie promieniowania UV. Oznacza to, że oryginalny kolor nie zżółknie ani nie wypłowieje. Aluminiowy stelaż zestawu pomalowano metodą  proszkową. Jest on lekki, wytrzymały, stabilny i odporny na rdzę. Komplet wykonany z technorattanu nie wymaga też szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Wystarczy przemyć je mokrą ściereczką, aby usunąć powstałe zabrudzenia.

Plecionka technorattan Reno Melange White

Stolik kawowy ma prostokątną formę, jest funkcjonalny i wygodny. Ma dodatkową półkę, na której można położyć czasopisma lub inne potrzebne rzeczy. Stolik pokryty jest szybą wykonaną z hartowanego szkła, które ma 5 mm grubości.

Poduszka z zestawu Reno Melange white technorattan

Fotele, sofa i stolik mają eleganckie nóżki. Forma mebli jest ozdobna, dlatego też całość prezentuje się efektownie.  Jasny kolor mebli bardzo ładnie komponuje się z zielenią ogrodu. Poszewki poduszek mają zamek błyskawiczny, można je zdąć i wyprać. Zestaw mebli technorattanowych RENO White z powodzeniem można ustawić także we wnętrzach.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Reno Melange White zestaw mebli technorattanowych otrzymują Państwo:

 • dwuosobową sofę z poduszkami na siedziska i oparcia
 • dwa fotele z poduszkami na siedziska i oparcia
 • jeden stolik ze szklanym blatem i praktyczną półką

Wymiary elementów zestawu:

Meble technorattanowe Reno Melange wymiary

Stolik:

 • długość: 100 cm
 • szerokość: 50 cm
 • wysokość: 45 cm

Sofa:

 • szerokość: 128 cm
 • głębokość: 80 cm
 • wysokość: 80 cm

Fotele:

 • szerokość: 67 cm
 • głębokość: 80 cm
 • wysokośc: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Komplet wypoczynkowy z technorattanu Reno dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zestaw dostarczany jest w całości – wystarczy rozpakować meble i od razu można z nich korzystać.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×