Cegła dekoracyjna Biała - Retro Vanilla Incana

(kod: 16624) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
Płytki dekoracyjne imitujące cegłę to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Marka Incana oreefuje produkty dekoracyjne najwyższej jakości. Dzięki nim, możemy nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni niezależnie od styl. W o... pełny opis
95 zł
+ dostawa 100 zł
(max. 45 sztuk w jednej paczce)
Wysyłka w 5 do 9 dni
kod: 16624

Opis produktu

Płytki dekoracyjne imitujące cegłę to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Marka Incana oreefuje produkty dekoracyjne najwyższej jakości. Dzięki nim, możemy nadać niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni niezależnie od styl. W ofercie marki Incana znajdziemy zarówno imitacje cegieł, kamienia a także innych form dekoracji ściennych.

Logo Incana Retro

Biała cegła – model Retro Vanilla - to trend, który króluje już kolejny sezon. Ściany w loftowej lecz ciepłej, domowej dosłownie przypadną każdemu do gustu. Prosta forma i klasyczny design naśladujący prawdziwą cegłę doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu nadając mu ciepła i charakteru.

Incana swoje produkty wykonuje tylko i wyłącznie z najwyższej jakości surowców, które gwarantują doskonałą jakość wyrobu. W ofercie znajdziemy zarówno produkty wewnętrzne jak i do stosowania na zewnątrz. Dzięki takiej możliwości dobrać możemy model odpowiadający naszej koncepcji dekoracji wnętrza.

Płytki Retro Vanilla Incana

Produkty sprzedawane są w stanie gotowym do montażu, nie wymagają dodatkowych zabiegów.  Model stosowany może być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz (przy tej opcji polecana jest impregnacja).
Producent oferuje także chemię niezbędną do montażu oraz konserwacji dekoracji – zachęcamy do zapoznania się z produktami.

Płytki imitujące białą cegłę

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - Incana Retro Vanilla

 • Wymiary cegiełki: 
  wys: 6 cm
  szer: 19 cm
  gr: 1,5 cm
 • Pojemność opakowania: 1m2 (bez fugi), 1,20m2 (z fugą)
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 80 szt
 • Cena za 1 m2: 95,00zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: przełamany odcień bieli

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 1m2

Wartości z fugą podane są w przybliżeniu, przy założeniu fugi o grubości około 10 mm.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

25 lat gwarancji przy zastosowaniu systemu montażu Incana.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.